Rozstrzygnięcie konkursu
Aktualizacja - 28.08.2017r.
W związku z naruszeniem praw autorskich przez jednego z uczestników konkursu fotograficznego „Kocham moje miasto”, informujemy, że autorem zgłoszonego zdjęcia, przedstawiającego budynek Urzędu Miejskiego w Gogolinie jest p. Adam Szyszka.
***
Znamy już wyniki konkursu fotograficznego pn. „Kocham moje miasto”, zorganizowanego przez Burmistrza Gogolina z okazji 50. rocznicy nadania praw miejskich Gogolinowi. Komisja konkursowa wyłoniła autorów pięciu najlepszych prac i przyznała 5 równorzędnych wyróżnień.
Nagrody – voucher o wartości 200 zł otrzymują:
w kategorii: „Charakterystyczne obiekty miasta”:
- ► Aleksandra Bolik;
- ► Alicja Folmer;
- ► Aleksandra Kalbrun;
w kategorii: „Życie codzienne”:
- ► Emilia Pęcak.
Gratulujemy!
Oprócz tego mamy niespodziankę. Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli porozmawiać o swoich zdjęciach podczas spotkania z przewodniczącym komisji Sławojem Dubielem. Znany opolski fotografik wyjaśni najczęściej popełniane błędy, przekaże cenne rady, a także wręczy nagrody wyróżnionym. O dacie spotkania poinformujemy w najbliższym czasie.