Zapraszamy na XVII Diecezjalną Pielgrzymkę Entuzjastów Nordic Walking
XVII Diecezjalna Pielgrzymka Entuzjastów Nordic Walking
Gogolin - Góra św. Anny
6 czerwca 2026 r.
9:00 - Rozpoczęcie pielgrzymki
Kościół pw. św. Anny i Joachima w Gogolinie-Karłubcu, ul. Kasztanowa.
Rozgrzewka z instruktorką Nordic Walking Katarzyną Kabellą.
14:00 - Msza św. w Bazylice św. Anny
w intencji entuzjastów Nordic Walking,
Po mszy św. (dla chętnych) powrót autobusem do Gogolina.
Informacje szczegółowe: Piotr Giecewicz, giecewicz@gogolin.pl, tel. 607 753 862.
