Trzecie, jesienne warsztaty kreatywne

14 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbyły się "Jesienne warsztaty kreatywne" zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin "Okaż serce innym".

Zajęcia poprowadziła terapeutka DSS św.Barbara w Kamionku  pani Sonia Strzałek. W warsztatach wzięli udział podopieczni Domu Spokojnej Starości "św. Barbara" w Kamionku, członkowie gogolińskiego Klubu Seniora, członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gogolinie, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Krapkowicach, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krapkowicach, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Krapkowicach oraz reprezentanci Ośrodka Pomocy Społecznej w Gogolinie.

Warsztaty z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co może świadczyć , że osiągnęły zamierzony cel. Stworzyły okazje do integracji, wymiany doświadczeń oraz rozwoju artystycznych zainteresowań .

W czasie trzygodzinnych zajęć uczestnicy spotkania wraz z opiekunami wykonali przepiękne choinki, które już wkrótce będą mogły zdobić nasze domy. Warsztaty  zakończone zostały poczęstunkiem oraz wręczeniem każdej z uczestniczących w spotkaniu  grup zestawów kreatywnych.