Jubileuszowa Scena Młodych

Tego w Gogolinie jeszcze nie było! Na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie wystąpi dwóch francuskich muzyków i piosenkarzy pochodzących z rejonu Saint-Etienne – Romain Lateltin i Théophil Ardy.

Romain znany jest już śląskiej publiczności – dwukrotnie odwiedzał nasz region prezentując nastrojowe utwory własnego autorstwa ze swych dwóch ostatnich  albumów, czyli „Francuskiej Marudy” („Le Raleur made in France”) i „Między nami wszystko gra” („Pas de chichi entre nous”). Oba zostały bardzo ciepło  przyjęte przez publiczność, stąd decyzja muzyka o ponownym przyjeździe. Dla Théophila Ardy natomiast jest to pierwsza wizyta na Śląsku.

Muzyczny projekt pod nazwą FAHRO to westernowa opowieść o tym, co wynikło ze spotkania głównego bohatera, czyli DISCOWBOYA, który w swych pląsach zapuścił się zbyt daleko na Zachód z Wielkim Mądrym Duchem SAGUARO, jaki objawił mu się pod postacią kaktusa. W muzyce odnajdziemy zarówno inspirację nową falą, dającą się usłyszeć w dźwiękach klawiszy Romaina, jak i energicznego rocka rodem z Seattle, którym rozbrzmiewa gitara Théophila.

plakat_FAHRO_Gogolin.jpeg