MKS nie sprawił niespodzianki i przegrał z faworytem

Pierwszej porażki w nowym sezonie doznał IV ligowy MKS Gogolin. Nasz zespół uległ faworytowi tegorocznych rozgrywek Agroplonowi Głuszyna 0:4. Goście w tym meczu byli zdecydowanie lepsi zwłaszcza w drugiej połowie a bohaterem meczu został zdobywca wszystkich bramek Radosław Mikulski, który dwa razy trafił z dystansu a dwa razy z rzutów karnych. 

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem ale przebiegała pod dyktando gości. MKS starał się kontratakować głownie za sprawą Mateusza Wróbla i Tomasza Schichty. Z kolei z dobrej strony pokazał się także nasz bramkarz Mateusz Nikołajczyk, który w całym meczu kilka razy pewnie interweniował ratując zespół przed stratą goli. 

Nieudany początek drugiej połowy i stracony gol spowodował, że przewaga gości rosła z minuty na minutę. Ostatnich 10 minut meczu to absolutna supremacja Agroplonu, który strzelił trzy gole w tym dwa z rzutów karnych. MKS opadł z sił i mimo desperackich prób ataku nie potrafił zdobyć honorowego gola,

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę w Ozimku z Małąpanwią. Początek o 17:00. 

Skład MKS-u: Mateusz Nikołajczyk, Kamil Rusin (Adam Lisicki), Maciej Krawiec (Michał Menz), Damian Ofiera, Mateusz Wróbel (Rafał Ochmański), Tomasz Schichta, Damian Mikołajczyk, Mateusz Prefeta, Denis Kipka (Patryk Botta), Łukasz Szydłowski, Adam Sobek.

zobacz galerię zdjęć z meczu: