Lato z Radiem w Gogolinie

W niedzielę 30 lipca, punktualnie o godz. 16.00 „Polką Dziadek” – sygnałem audycji „Lato z Radiem” rozpoczęła się największa, muzyczna impreza w Gogolinie. W trakcie siedmiogodzinnego programu, Plac Benedyktyński w Gogolinie odwiedziło prawie 14 500 osób z całej Polski. „Lato z Radiem” w Gogolinie poprowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek – dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia.

Sztuczki karciane, teleportacja i oczywiście gwóźdź programu – pokaz przecinania kobiety na pół to atrakcje, które zafundował Maciej Pol – najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Na scenie pojawiły się też osoby z widowni, które mogły wziąć czynny udział w tym niezwykle widowiskowym pokazie i na własnej skórze przekonać się, na czym polega sztuka magii.

Następnie, na scenie pojawił się Rafał Brzozowski, który zaśpiewał swoje największe muzyczne hity. Zabrzmiały m.in. „Tak blisko”, „Nie mam nic”, czy „Za mały świat”. Świetny kontakt z publicznością, a także fantastyczna atmosfera sprawiły, że ten koncert można zaliczyć do naprawdę udanych!

Sporo fanów z całej Polski przyciągnął występ Michała Szpaka – zdobywcy drugiego miejsca w programie talent show X – Factor i reprezentanta Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Podczas koncertu tego młodego wokalisty, nie mogło oczywiście zabraknąć przeboju Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”, którym Michał Szpak zachwycił przed laty całą Polskę w programie X – Factor.

Niewątpliwie gwiazdą wieczoru był Zespół IRA. Tłumy mieszkańców i gości razem ze swoimi idolami śpiewały takie hity: „Ona jest ze snu”, czy „Wybacz”. Ponad godzinny koncert tej grupy zakończył się owacjami. Koncerty „Lata z Radiem” zakończył imponujący pokaz sztucznych ogni.

 

 

Koncert "Lato z Radiem" współfinansowany był ze środków Fundacji Górażdże - Aktywni w Regionie

logo aktywni R1.jpeg