Ekspresem przez gminę

Do Urzędu Miejskiego w Gogolinie wpłynęły listy gratulacyjne, z okazji przyznania gogolińskiemu magistratowi Srebrnego Laury Umiejętności i Kompetencji. Gratulacje i życzenia nadesłał Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kraina Św. Anny Ewa Maria Piłat.

kropki.gif

Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala otrzymał od Zapaśniczego Klubu Sportowego „Górażdże” podziękowanie za wsparcie i propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży uprawiającej zapasy w stylu wolnym.

kropki.gif

Z przykrością informujemy, iż wyprzedały się już bilety na „Tłusty Czwartek” w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Najbliższa okazja na dobrą zabawę i wspólną biesiadę już 12 marca 2017 r. Z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbędzie się wydarzenie z cyklu „Muzyczny upominek dla Karoliny, czyli muzycznie i tanecznie w romskich rytmach”. Wystąpi Dziani i Cygańskie Gwiazdy.  

kropki.gif

Do końca lutego w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie czynna jest wystawa „Polscy Laureaci Nagrody Nobla”. Wystawa została zorganizowana w ramach współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Opolu.

kropki.gif