Kościół Park Plac zabaw

Festyn wiejski

W niedzielne popołudnie  18 czerwca na boisku wiejskim w Malni odbył się festyn wiejski. Pani Sołtys Barbara Herok na samym początku przywitała wszystkich bardzo serdecznie, dziękując za tak liczne przybycie. W imieniu Rady Sołeckiej i Mieszkańców Pani Sołtys złożyła gratulacje nowo wybranej  Pani Dyrektor PSP w Malni –  Aleksandrze Sowada. Na ręce  Pani Dyrektor gratulacje również  złożył  Pan Rudolf Kubiczek- Przewodniczący DFK Malnia, Pani Irena Kubiczek –Sołtys Choruli oraz Pan Rudolf Bekiesz– Sołtys Odrowąża.  

O bogaty program artystyczny zadbały dzieci ze szkoły i przedszkola w Malni, które swymi pięknymi występami uświetniły imprezę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, na której każdy los był wygrany. Dzieci mogły korzystać z darmowej zjeżdżalni oraz trampoliny. Mieszkańcy wspólnie biesiadowali przy pysznej kawie i kołaczu, a przygrywał im zespół Spektrum.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, osobom zaangażowanym za włożony trud i wysiłek w organizacje festynu. Zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

Sołtys wraz z Radą Sołecką Wsi Malnia

 

 

Pogoda
22 września
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,62 PLN
1 CHF = 4,25 PLN
1 USD = 3,93 PLN