Brawa dla MKS-u. Na koniec sezonu będzie minimum siódmy !

Rycerze wiosny nie zawodzą. Tym razem czwartoligowy MKS Gogolin pokonał na wyjeździe w przedostatniej kolejce spotkań tegorocznych rozgrywek Start Namysłów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Marcin Mikołajczyk tuż na początku drugiej połowy spotkania (47 min.).

Trenerowi Adrianowi Pajączkowskiemu udała się operacja "bracia" bowiem do przerwy dobrze grał Damian Mikołajczyk, którego po przerwie zastąpił jego brat Marcin i niemalże w pierwszym kontakcie z piłką zdobył się okazało zwycięskiego gola.

Ta wygrana umocniła nasza drużynę na siódmym miejscu w tabeli i daje nadzieje na awans o pozycję wyżej bowiem MKS traci do wyprzedzającego go zespołu ze Starowic jeden punkt. Jeśli w ostatniej kolejce spotkań MKS pokona Swornicę Czarnowąsy a zespół ze Starowic straci punkty w meczu z drużyną z Kup awans na szóstą pozycję stanie się faktem.

Ten szlagierowy pojedynek zostanie rozegrany w najbliższą sobotę na stadionie miejskim przy Kasztanowej o godzinie 17:00.