Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca na terenie restauracji „Kasztelanka” został zorganizowany dla wszystkich dzieci naszej miejscowości Dzień Dziecka. Na spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami Kamionka przybył Kubuś Puchatek oraz przedstawiciel Minionków. Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach. Rodzice z dziećmi wspaniale spędzili wspólny czas. Po wyczerpujących aktywnościach wszyscy posilili się ciepłą kiełbaską z bułeczką.

Organizatorami spotkania byli: Pani Sołtys z Radą Sołecką, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.

Dziękujemy Państwu Fesser za udostępnienie terenu wokół restauracji.

 

 

logo gmina gogolin.jpeg Dzień Dziecka współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2017 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja działań kulturalnych w sołectwie Kamionek”

Pogoda
25 września
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,61 PLN
1 CHF = 4,25 PLN
1 USD = 3,93 PLN