Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Dziecka - wycieczka przedszkolaków

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Przedszkola w Ogrodzie” zostały zaproszone przez Państwo Makoś na wycieczkę do portu lotniczego i tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim. Wyprawa rozpoczęła się od oczekiwania na wylądowanie samolotu -pilot zdradził dzieciom tajniki latania. Po wizycie w hangarze, przedszkolaki udały się na tor wyścigowy Silesia Ring. Tam Pani sędzia omówiła zasady poruszania się po torze wyścigowym oraz jej pracę. Dzieci mogły pościgać się gogartami i pomalować kolorową kredą nawierzchnię toru. Podczas czasu wolnego najmłodsi mogli pograć w piłkę, poopalać się i odpoczywać pod białymi namiotami. Po długim zwiedzaniu lotniska, niesamowitych przeżyciach i zabawie na trawie dzieciaczki udały się na słodką niespodziankę.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Makoś za zorganizowanie wycieczki do Portu lotniczego w Kamieniu Śląskim – dziękuje Dyrektor, Nauczyciele, Rada Rodziców oraz przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Przedszkole w Ogrodzie” w Kamionku.

 

 

Pogoda
11 lipca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,47 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,96 PLN