Najmłodsi uczniowie-lekkoatleci rywalizowali o tytuły najlepszych w gminie

Blisko 60 zawodników i zawodniczek ze wszystkich szkół podstawowych w gminie wystartowało w pierwszym etapie rywalizacji o Mistrzostwo Województwa Opolskiego Szkolnego Związku Sportowego "Opolskie" w lekkoatletyce. Najlepsze trójki w poszczególnych konkurencjach zapewniły sobie awans na szczebel powiatowy. 

IMG_4651.jpeg

Poniżej wyniki i galeria zdjęć z zawodów na boisku lekkoatletycznym przy Zespole Szkół w Gogolinie. 

100 m dziewcząt

1 miejsce – Hanna Hulin  13,17   PSP 3 Gogolin

2 miejsce – Julia Nawrot  14,87  PSP Kamień Śląski

3 miejsce – Kamila Ćwirzeń  15,16  PSP 3 Gogolin

100 m chłopcy

1 miejsce – Filip Wołowicz  13,56   PSP 2 Gogolin

2 miejsce – Kacper Kowol  15,00   PSP 3 Gogolin

3 miejsce – Kacper Klawiński  15,01 PSP 2 Gogolin

300 m dziewcząt

1 miejsce – Magdalena Gołębiewska  53,00  PSP Kamień Śląski

2 miejsce – Domonika Pietruszka  54,45 PSP Kamień Śląski

3 miejsce – Aleksandra Zelent  54,92 PSP 2 Gogolin

500 m chłopcy

1 miejsce – Paweł Mrugała 1,30,57   PSP 3 Gogolin

2 miejsce – Miłosz Gorzel  1,33,42   PSP 2 Gogolin

3 miejsce – Jakub Kubacki   1,40,67  PSP 2 Gogolin

600 m dziewcząt

1 miejsce – Marta Madziała   2,20,42  PSP Kamień Śląski

2 miejsce – Oliwia Dzięgielewska  2,20,86  PSP 2 Gogolin

3 miejsce – Marta Dzięgielewska  2,24,73  PSP 2 Gogolin

1000m chłopcy

1 miejsce – Szymon Staszewski  3,32,51   PSP 3 Gogolin

2 miejsce – Kamil Jelito  3,36,80   PSP 2 Gogolin

3 miejsce – Beniamin Dąbrowski  3,47,57  PSP 3 Gogolin

Skok w dal dziewcząt

1 miejsce – Paula Radajewska   4,00 m  PSP 2 Gogolin

2 miejsce – Julia Wołowicz  3,92 m  PSP Kamień Śląski

3 miejsce – Marta Dzięgielewska 3,51 m PSP 2 Gogolin

Skok w dal chłopców

1 miejsce – Adam Szyszka 4,22 m PSP 3 Gogolin

2 miejsce Filip Wołowicz  3,84 m   PSP 2 Gogolin

3 miejsce – Jakub Żur 3,79 m PSP Kamień Śląski

Pchnięcie kulą 3,00 kg dziewcząt

1 miejsce – Ewa Gabor    6,50 m  PSP 2 Gogolin

2 miejsce – Maria Woźniak  6,40 m  PSP 3 Gogolin

3 miejsce – Bernadeta Lepich  5,80  m PSP 2 Gogolin

Pchnięcie kulą 4 kg chłopcy

1 miejsce – Adam Szyszka 8,49 m PSP 3 Gogolin

2 miejsce - Kacper Buk  7,20m   PSP 2 Gogolin

3 miejsce – Krzysztof Martowicz  6,66 m PSP 2 Gogolin

Rzut p. palantową dziewcząt

1 miejsce – Kamila Ćwirzyn    37 m  PSP 3 Gogolin

2 miejsce – Marta Madziała  32 m  PSP Kamień Śląski

3 miejsce – Ewa Gabor  27  m PSP 2 Gogolin

Sztafeta 4x100 m dziewcząt

1 miejsce - PSP 3 Gogolin 1,06,50

2 miejsce - PSP  Kamień Śląski 1,06,64

3 miejsce – PSP 2 Gogolin 1,08,00

Sztafeta 4x100 m chłopców

1 miejsce - PSP 3 Gogolin 1,01,42

2 miejsce - PSP 2 Gogolin  1,06,39

3 miejsce – PSP Kamień Śląski  1,10,45