Seniorzy wygrali mecz w minutę, juniorzy byli bliscy sprawienia niespodzianki

IMG_3379.jpeg W meczu IV ligi seniorów wydawało się, że MKS ulegnie po raz pierwszy w rundzie wiosennej. Po godzinie gry bowiem LZS Kup prowadził w Gogolinie 1:0. Na 6 minut przed końcem meczu doszło do mówiąc językiem bokserskim nokautu. W ciągu niespełna minuty najpierw Kamil Szampera doprowadził do remisu a później jak się okazało zwycięskiego gola zdobył Tomasz Schichta. Była to czwarta z rzędu wygrana naszego zespołu, który w tabeli zajmuje po 21 kolejkach 7 miejsce z dorobkiem  32 punktów.

Agroplon Głuszyna - Porawie Większyce 1:2

Wielu emocji dostarczył kibicom mecz naszych juniorów, którzy w hicie kolejki zmierzyli się z niepokonaną Odrą Opole. Gogolinianie zagrali ponownie bez respektu dla rywala i podobnie jak jesienią w Opolu byli bliscy sprawienia niespodzianki przegrywając ostatecznie 3:4. Mecz otworzył się znakomicie dla naszej ekipy, która po 60 sekundach i golu Damiana Mikołajczyka prowadziła 1:0. Odra wyrównała ale raz jeszcze Mikołajczyk strzelił celnie i do przerwy zapachniało sensacją bowiem MKS prowadził 2:1. Druga połowa jednak należała do rywala, który strzelił kolejne trzy gole a MKS odpowiedział tylko raz w doliczonym czasie gry. Mimo to miło było popatrzeć na rozważną i ambitna postawę naszych juniorów.