Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy Kamienia Śląskiego i Kamionka,

 działająca od 2015 r. na terenie Gminy Gogolin Gminna Rada Seniorów, podjęła na swoim ostatnim Posiedzeniu (tj. 29.03.2017 r.) decyzję o wprowadzeniu Gminnego Punktu Doradztwa dla Seniorów w poszczególnych Sołectwach.

 Gminny Punkt Doradztwa dla Seniorów ma być nie tylko miejscem informacji, ale także miejscem gdzie Seniorzy mogą się zgłaszać w sprawie uzyskania kompleksowej pomocy: socjalnej, medycznej, psychologicznej, opiekuńczej itp. Punk jest obsługiwany przez przeszkolonych Seniorów – wolontariuszy z Państwa otoczenia. Czasami szczera rozmowa z rówieśnikami, którzy widzą świat w takich samych barwach - o swoich problemach, troskach, jest bardziej pomocna.

Dlatego też zachęcam wszystkich Seniorów do skorzystania z możliwości rozmowy, zawsze w pierwszy wtorek kwartału. W tym kwartale taki dzień przypada na 4 kwietnia 2017r. (wtorek).

Zapraszamy Seniorów Kamienia Śląskiego w godz. 10.00-12.00 do świetlicy młodzieżowej,

natomiast Seniorów Kamionka również w godz. 10-.00-12.00 do DSS Św. Barbara w Kamionku.

Dodatkowo w każdy pierwszy wtorek miesiąca można skorzystać z porad również w godz.10.00-12.00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gogolinie, ul. Krapkowicka 6 (pokój 7).

                                                                                                          Burmistrz Gogolina

                                                                                                              Joachim Wojtala

Pogoda
08 sierpnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,41 PLN
1 CHF = 4,09 PLN
1 USD = 3,73 PLN