Piłkarski początek kwietnia wyjazdami stoi

Z zespołów seniorskich na własnym terenie zagra tylko B klasowy KS Górażdże. Jeśli kibice będą chcieli zobaczyć swoich pupili to będą musieli wraz z nimi udać się w krótszą bądź dłuższą trasę po województwie. 

Ważne zadanie przed podopiecznymi Adriana Pajączkowskiego. W Prudniku na MKS czeka "czerwona latarnia" ligi czyli Pogoń. To wcale nie oznacza, że punkty przyjadą do Gogolina. Pogoń w ostatnim meczu przegrała z sąsiadem z za miedzy KS-em Krapkowice 1:2 momentami prezentując całkiem dobry futbol. Tym ważniejsza staje się koncentracja i skuteczność bo te punkty są w naszym zasięgu - przynaje trener Pajączkowski. Mecz w sobotę w Prudniku o 16:00. 

 

Z kolei w klasie B ważny mecz o szóste miejsce w tabeli rozegra KS Górażdże, który zmierzy się z LZS-em Stradunia. Oba zespoły mają po 17 punktów i zwycięstwo jednego z nich da mu okazję "oderwania się" od rywali. Mecz w sobotę o 16:00. 

Pozostałe gminne ekipy grają na wyjazdach. Magnum Chorula w Krępnej z Koroną a LKS Obrowiec w Łowkowicach z tamtejszym LZS-em. 

 

Rozgrywki młodzieżowe: 

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

KS Małapanew Ozimek - MKS GOGOLIN /niedziela godz. 11:00/ 

 

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2

MZLKS Czarni Otmuchów - MKS GOGOLIN /sobota godz.11:00/ 

 

WOJEWÓDZKA LIGA  MŁODZIKA - GRUPA 4

UKS Rodło III OPOLE - MKS GOGOLIN /poniedziałek godz.17:00 Gogolin/

UKS Rodło II Opole - SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI /poniedziałek godz.17:00 Kamień Śląski/ 

 

WOJEWÓDZKA LIGA  MŁODZIKA - GRUPA 7

LKS OBROWIEC - UKS Spiders I Krapkowice /poniedziałek godz.17:00/