Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Aktualności 1

W dniu 25 listopada to ulubiony przez dzieci Dzień Misia. Przedszkolaki przynoszą do przedszkola ulubionego Misia. W tym dniu tematyka zajęć poświęcona jest zabawkom. Dzieci bawią się i tańczą z misiem, a także kolorują i wyklejają misie.

   

 

Pieczenie i ozdabianie świątecznych ciasteczek to dla przedszkolaków prawdziwa przyjemność. A jeszcze większą przyjemnością jest smakowanie ozdobionych wypieków!

   

 

Nareszcie przyszła prawdziwa zima! Smerfy i Słoneczka z „Przedszkola w Ogrodzie” były zachwycone białym puszystym śniegiem na placu zabaw. Zabawa była wspaniała, dzieci radosne i uśmiechnięte bawiły się białym puchem, rzucały śnieżkami i ulepiły rodzinę Bałwanków:-)

   

 

Nasze przedszkole bierze udział w programie „Dzieciństwo bez próchnicy”. W ramach tego programu odbywają się zajęcia edukacyjne mające na celu poznawanie i utrwalanie zasad prawidłowej higieny jamy ustnej.

   

 

Zajęcia z rytmiki odbywają się 1 raz w tygodniu. Na zdjęciu dzieci akompaniują na wybranym instrumencie muzycznym. Podczas zajęć dzieci rozwijają poczucie rytmu i zdolności muzyczne.

 

 

Pogoda
13 lipca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,47 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,96 PLN