Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Przedszkolaki na Żniwnioku 2016

W dniu 11 września 2016 r. w Gogolinie odbyły się uroczystości Święta Plonów „Żniwniok 2016”. Można było zobaczyć tradycyjnie, piękne korony żniwne, wozy korowodowe i całe bogactwo lokalnego folkloru. Na święcie plonu udział wzięło także Niepubliczne Przedszkole "Przedszkole w Ogrodzie" z Kamionka. Dzieci wraz z rodzicami przebrali się za przepiękne pszczółki. Przedszkole brało udział w konkursie pt. „Od ula do miodu”  i zajęło I miejsce.

 

 

Dziękujemy Rodzicom, Radzie Rodziców, Przedszkolakom oraz Pracownikom Przedszkola za przygotowanie i udział w Żniwnioku.

Poniżej wyki konkursu:
I miejsce ex equo Niepubliczne Przedszkole w Kamionku, Publiczne Przedszkole nr 3 w Gogolinie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Gogolinie – nagrody po 500 zł.
II miejsce Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie, Publiczne Przedszkole w Malni – nagrody po 350 zł
III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Gogolinie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu Śląskim, Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie z filią w Górażdżach – nagrody po 250 zł.

Informacja o wynikach konkursu ze strony www.gogolin.pl

 

Pogoda
14 lipca
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,47 PLN
1 CHF = 4,20 PLN
1 USD = 3,96 PLN