Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Żniwniok 2016

Jak co roku korowód dożynkowy naszej dzielnicy prezentował się bardzo okazale.

Korona ziarnkowo-kłosowa, która zdobyła I miejsce na Wojewódzkich Dożynkach w Ujeździe oraz Gminnych Dożynkach w Gogolinie.

Wystawa płodów na wozie pośród warzyw i owoców przycupnął pasikonik, być może i biedronka. Za wozem postacie z bajek które niosą różne warzywa i owoce. Króliczek z marchewką, Czerwony kapturek niesie winogrona, jabłka ,wino dla babci, Rumcajs z Haneczką  niosą to co wyhodowali w przydomowym ogródku, Koziołek Matołek w swoim worku ma zboże, a Bolek i Lolek też coś mają w swoim koszyku

Kubuś Puchatek i Przyjaciele „Kubuś Puchatek ma przyjaciół wiele, Bo jest naprawdę dobrym przyjacielem”. Na wozie wspólnie bawią się: Kubuś Puchatek, tygrysek, prosiaczek, kłapouchy, kangur, królik, a z nimi Krzyś.

Gąska Balbinka w starym telewizorze „Gąskę Balbinkę dzieci wieczorem chętnie oglądały, A po dobranocce dobrze i szybko zasypiały”. W oryginalnym starym telewizorze dzieci oglądają dobranockę. Widzimy stare meble: wertiko, szafa , kufer, telewizor Neptun.

WW

 

 

Pogoda
22 września
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,62 PLN
1 CHF = 4,25 PLN
1 USD = 3,93 PLN