Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca w naszej  miejscowości zorganizowano na terenie sportowo – rekreacyjnym za Świetlicą Młodzieżową w Kamionku Dzień Dziecka. Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach, w których można było zdobyć ciekawe nagrody.  Rodzice z dziećmi wspaniale spędzili wspólny czas. Po wyczerpujących aktywnościach wszyscy posilili się ciepłą kiełbaską z bułeczką.

Organizatorami spotkania byli: Pani Sołtys z Radą Sołecką, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek, DFK Kamionek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.

 

 

logo gmina gogolin.jpeg Dzień Dziecka  współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2016 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja imprez kulturalnych dla mieszkańców Sołectwa Kamionek”

Pogoda
15 sierpnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,40 PLN
1 CHF = 4,09 PLN
1 USD = 3,72 PLN