Witajcie w naszej bajce

Cykl widowisk teatralnych pn. „Witajcie w naszej bajce” cieszy się coraz większą popularnością! Tym razem, w sobotni poranek, 28 maja, na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie.

Przedszkolaki z grupy „Myszki”, niczym prawdziwi aktorzy, wcieliły się w postacie z bajki pt. „Śpiąca królewna”. Piękne stroje i bajkowe dekoracje sprawiły, że licznie zgromadzona publiczność przeniosła się w prawdziwie baśniową atmosferę. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Małych aktorów do występu przygotowała wychowawczyni grupy, p. Ilona Reinert.

Spektakl był również okazją do świętowania Dnia Matki. Przedszkolaki z grupy „Myszki”, „Kotki” oraz „Słoneczka” wystąpiły z krótkim programem artystycznym dla swoich Mam. Wielką niespodzianką dla wszystkich Mam był film, nagrany z udziałem dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie, w którym dzieci opowiadały o swoich Mamach. Niespodzianka filmowa okazała się wyjątkową atrakcją, która oprócz słodkiego poczęstunku i kwiatów, umiliła ten wyjątkowy dzień.

Fot. Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.