Gogolin bezpieczny - Nowy posterunek policji, bezpieczne miasto

 

 

W podziękowaniu za wkład dla porządku i bezpieczeństwa i pomoc dla policji.

Opolski Komendant Wojewódzki Policji

Insp. DARIUSZ BIEL

 

Nowy posterunek Policji w Gogolinie

 

W dniu 25 listopada 2003 roku uroczyście oddano do użytku nowo wyremontowany budynek byłego komisariatu policji. Tym samym w Gogolinie utworzono został Posterunek Policji. W nowym miejscu przygotowano także pomieszczenie dla Straży Miejskiej.

 

W uroczystości wzięli udział Opolski Komendant Wojewódzki Policji insp. Dariusz Biel, Krapkowicki Komendant Powiatowy Policji Józef Mikitów, Kierownik Posterunku w Gogolinie Dariusz Wandrowski oraz władze samorządowe Gminy Gogolin z Burmistrzem Joachimem Wojtalą i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Gogolinie Stanisławę Kurzeją, radni oraz kierownicy jednostek budżetowych gminy.

 

171_7108.jpeg

 

Bezpieczne Miasto

 

W dniu 03 listopada 2004r. w Urzędzie Miejskim w Gogolinie odbyło się spotkanie Burmistrza Joachima Wojtali z Opolskim Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Michałem Otrębskim, na którym omówione zostały aspekty dalszej poprawy bezpieczeństwa publicznego w ramach szeroko rozumianej akcji „Bezpieczne Miasto”. Obydwie strony podpisały porozumienie wzajemne o wzbogaceniu posterunku policji w Gogolinie o dodatkowy etat.

 

100_0003.jpeg