Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Strażackich

Już po raz jedenasty w Gogolinie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Strażackich o Puchar Burmistrza Gogolina.  W zawodach udział wzięło 8 drużyn, w tym 6 gminnych jednostek OSP oraz gościnnie drużyny z Łodygowic oraz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach.

W Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie spotkało się 80 zawodników, którzy o zwycięstwo walczyli w systemie „każdy z każdym” w dwóch grupach. Nad przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia ekstraklasy w halowej piłce nożnej Grzegorz Dworucha.

Zwycięską drużyną została jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Obrowcu, która w finale spotkała się z drużyną z Kamienia Śląskiego, która ostatecznie znalazła się na II miejscu. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Krapkowic, a na czwartym Ochotnicza Straż Pożarna w Zakrzowie. Najlepszym Bramkarzem został Jakub Fesser z OSP w Kamieniu Śląskim a Najlepszym Zawodnikiem – Paweł Szulc (OSP Obrowiec). Miano Króla Strzelców z wynikiem siedmiu trafionych bramek otrzymał Kamil Przemus z OSP w Zakrzowie. Puchary i statuetki zwycięskim drużynom oraz najlepszym zawodnikom wręczył Zastępca Burmistrza Krzysztof Długosz.

 

 

Wyniki turnieju:

Obrowiec – Odrowąż 1:1

Krapkowice – Górażdże 5:0

Zakrzów – Kamień Śląski 0:1

Łodygowice – Gogolin 1:2

Obrowiec – Krapkowice 1:0

Odrowąż – Górażdże 0:0

Zakrzów – Łodygowice 7:0

Kamień Śląski – Gogolin 3:0

Obrowiec – Górażdże 5:0

Odrowąż – Krapkowice 2:4

Zakrzów – Gogolin 4:0

Kamień Śląski – Łodygowice 7:2

Mecze II runda

Obrowiec – Zakrzów 1:1 / karne 3:2

Kamień Śląski – Krapkowice 4:0

Mecz o III miejsce

Zakrzów – Krapkowice 0:5

Finał

Obrowiec – Kamień Śląski 2:1