Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Pożegnanie starszaków - Festyn Rodzinny

W dniu 20 czerwca w naszym Przedszkolu w Ogrodzie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2014/2015 oraz pożegnanie starszaków. Naszą placówkę opuszcza dziesięciu  przedszkolaków. Na spotkaniu obecni byli wszyscy nauczyciele i rodzice. Panie przedszkolanki Barbara Czichon i Anna Maciołek przygotowały wraz z przedszkolakami specjalny występ artystyczny dla przybyłych rodziców. Koledzy i koleżanki pożegnały swoich odchodzących do szkoły przyjaciół, a następnie kandydaci do szkoły w sposób oficjalny opuścili mury przedszkola na  "wyjeździe z przedszkola" (zjazd z zjeżdżalni).

 

 

Po akademii pożegnania starszaków odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez  Radę Rodziców. Dzieci wraz z rodzicami wspólnie spędzili sobotnie popołudnie, uczestnicząc w różnych grach i zabawach. Spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem.

 

 

Pogoda
25 stycznia
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,54 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,73 PLN