Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Dziecka

Najmłodsi mieszkańcy Kamionka i Kamienia Śląskiego tj. uczniowie szkoły podstawowej, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Kamionku  oraz przedszkola Publicznego z Kamienia Śląskiego wspólnie świętowali Dzień Dziecka. Z tej okazji odbył się festyn, który rozpoczął się pokazem sprzętu gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienia Śląskiego na terenie szkoły podstawowej w Kamieniu Śląskim. Później dzieci przeszły na teren ogrodów farskich gdzie czekały na nich same atrakcje – plac zabaw oraz dmuchane zjeżdżalnie. Spotkanie zakończyło się małą ucztą. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

 

 

Po południu dla dzieci naszej miejscowości zorganizowano na terenie sportowo – rekreacyjnym za Świetlicą Młodzieżową w Kamionku Dzień Dziecka. Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach. Podczas spotkania odbyło się malowanie twarzy, a także paznokci dziewczynek. Rodzice z dziećmi wspaniale spędzili wspólny czas. Po wyczerpujących aktywnościach Malusińscy posilili się ciepłą kiełbaską z bułeczką. Organizatorami spotkania byli: Pani Sołtys z Radą Sołecką, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.

Dziękujemy Państwu Fesser za słodkie atrakcje dla najmłodszych.

 

 

Do „Przedszkola w Ogrodzie” z okazji Dnia  Dziecka przybyli przedstawiciele Domu Spokojnej Starości z życzenia dla najmłodszych, przynosząc także duże ilości przepysznych cukierków.

 

 

logo gmina gogolin.jpeg Dzień Dziecka współfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2015 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja działań kulturalnych na terenie wsi Kamionek”

Pogoda
28 września
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,23 PLN
1 USD = 3,93 PLN