I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska w Gogolinie wybrała członków prezydium. Wybory były również okazją do podziękowań ustępującym radnym

22 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół w Gogolinie odbyła się I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej podczas której wybrano przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, sekretarza, skarbnika i rzecznika prasowego. W sesji uczestniczyli wszyscy radni, Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala, były przewodniczący Rady Patryk Blania, opiekun Rady Łukasz Wojtkiewicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Gogolinie Piotr Czok, który otworzył sesję, a następnie jej prowadzenie przekazał nowo wybranej przewodniczącej.

 

 

Po zakończeniu wyborów burmistrz pogratulował wyboru członkom prezydium, zwrócił też uwagę, że demokracja „to wielka wartość, ale też odpowiedzialność”. Podziękował również ustępującej Radzie podkreślając, że była to kadencja udana. Wspomniał przy tym, że Młodzieżowa Rada Miejska w Gogolinie działa już od 2003r. Gratulacje złożył również Piotr Czok oraz Patryk Blania, który zachęcił młodych radnych do działania.

Przewodnicząca MRM – Magdalena Wnuk

Wiceprzewodnicząca MRM – Julia Lachowicz

Sekretarz MRM – Anna Lakota

Skarbnik MRM – Anna Smykała

Rzecznik prasowy MRM – Filip Syta