Kościół Park Plac zabaw

Klub aktywnych seniorów już w akcji!

Od 15 stycznia realizujemy w Świetlicy Wiejskiej w Malni zajęcia w ramach projektu: "Pokolenie plus - Klub aktywnych seniorów w Malni". W ramach realizowanego projektu oferujemy naszym seniorom liczne, ciekawe i twórcze spotkania. Projekt skierowany jest do osób powyżej 60. roku życia, zamieszkałych w trzech sąsiadujących z Cementownią Górażdże wioskach, tj. Malnia, Chorula i Górażdże. Pierwsze spotkanie odbyło się 15 stycznia. Mile zaskoczyła nas frekwencja - trzeba było dostawiać stoły i krzesła - ale wszyscy się zmieścili. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy poznali główne założenia i cele w/w projektu, zapoznani zostali z planem szczegółowym oraz uczestniczyli w pierwszych zajęciach artystycznych. Przy smacznym poczęstunku i aromatycznej kawie szybko upłynął czas. Każdy uczestnik wyszedł ze swoim dziełem, które stworzył podczas zajęć.

 Kolejne spotkanie odbyło się 24.01.2015r. Był to wyjazd do Teatru Muzycznego w Gliwicach na musical pt: "Miłość czyni cuda". To żydowska opowieść wyrażona w dowcipny i żywiołowy sposób. Spektakl przedstawia dzieje żydowskiego środowiska w małym polskim miasteczku.

 Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 12.02.2015r. Jest to również spotkanie wyjazdowe. Będzie to "Ostatkowe biesiadowanie na wesoło" w GCK w Gogolinie.

 

 

Pogoda
03 sierpnia
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,57 PLN
1 CHF = 4,24 PLN
1 USD = 3,84 PLN