Dzień Seniora w DSS

W niedzielne popołudnie, 23 listopada, w Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku odbyło się spotkanie seniorów i mieszkańców sołectwa.

Biesiada zorganizowana została przez Radę Sołecką na czele z Sołtys Sabiną Plachetą oraz Radnym Józefem Przybyłą, przy współpracy z Domem Spokojnej Starości „Św. Barbara”. Wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala.

Spotkanie było okazją do podziękowań, które złożyła Rada Sołecka Wsi Kamionek Burmistrzowi, Dyrektor Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku z współpracownikami, Państwu Gizeli i Józefowi Fesserom oraz wszystkim mieszkańcom za dotychczasową współpracę. Jak co roku niezawodnie na biesiadę przybyli zarówno mieszkańcy, jak i seniorzy, którzy wspólnie i radośnie bawili się z zespołem „Echo” z Kamienia Śląskiego. O muzyczną oprawę zadbał także Seweryn Grobarek z Siedlca. Spotkanie miało na celu integrację międzypokoleniową wśród mieszkańców i podopiecznych DSS „Św. Barbara” w Kamionku, a także aktywizację osób starszych do wspólnego spędzania czasu. Biesiada zakończyła się uroczystą kolacją.