Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Zakończenie konkursu „Piękniejsza Gmina Gogolin”

Jest mi niezmiernie miło poinformować mieszkańców naszej dzielnicy, że w konkursie ,,Piękniejsza Gmina Gogolin” w kategorii ,,Najbardziej aktywne sołectwo/dzielnica” zajęliśmy II miejsce, otrzymując nagrodę pieniężną w wysokości 75 000zł.

Zgodnie z regulaminem nagrodę można przeznaczyć na zakupy materialne i inwestycje w dzielnicy w zakresie zadań własnych gminy.

W kategorii „Najbardziej aktywna Grupa Liderów” (Rada Sołecka, Stowarzyszenie) zajęliśmy również II miejsce. Otrzymując nagrodę pieniężną w wysokości 5 500 zł.

Zgodnie z regulaminem nagrodę można przeznaczyć na przedsięwzięcia niematerialne, usługi i imprezy w zakresie zadań własnych gminy.

Z przyjemnością informuję, że w kategorii „Najbardziej kreatywny Sołtys/Przewodniczący Zarządu Dzielnicy” Waltrauda Wicher zajęła II miejsce, otrzymując nagrodę pieniężną w wysokości 2 000zł.

Zgodnie z regulaminem, wygraną można przeznaczyć na nagrodę w formie rzeczowe.

Jednocześnie informuję –

-  na zebraniu mieszkańców dzielnicy Karłubiec w dniu 16.07.2014r nagrodę pieniężną w wysokości 75 000 zł postanowiono przeznaczyć na urządzenie siłowni na wolnym powietrzu przy terenie rekreacyjnym i boisku PSP Nr 3 w Gogolinie - Karłubcu

- nagrodę 5 500 zł postanowiono przeznaczyć na organizację wycieczki do Drezna w dniach 30 - 31 sierpnia 2014r.

- moja nagroda w wysokości 2 000 zł zostaje przeznaczona na zakup materiałów budowlanych potrzebnych do dalszych prac w „Galerii pod kościołem”

Wszystkim zaangażowanym, którzy bardzo aktywnie przez trzy lata włączyli się w prace na rzecz naszej dzielnicy, pomagali we wszystkich przedsięwzięciach, w organizacji różnorodnych imprez serdecznie dziękuję.  

Waltrauda Wicher
Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy
Gogolin-Karłubiec

IMG_9857.jpeg

Pogoda
13 czerwca
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,47 PLN
1 CHF = 4,10 PLN
1 USD = 3,68 PLN