Klub Malucha

"Klub Malucha"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gogolinie przy współpracy z innymi jednostkami z terenu Gminy Gogolin  w ramach "Klubu Malucha" organizuje cykliczne spotkania dla dzieci i rodziców. Spotkania te mają charakter edukacyjno - zabawowy i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim czasie zorganizowano następujące spotkania:

  •  29 marca 2011 r. odbyło się spotkanie z Panią Bożeną Ślęzak, która poprowadziła wspólne ćwiczenia dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne;

ćwicz3.jpeg

ćwicz2.jpeg

ćwicz1.jpeg

  •  19 kwietnia 2011 r. w świetlicy młodzieżowej w Kamionku odbyło się spotkanie wielkanocne przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie. Podczas spotkania rodzice wraz ze swoimi pociechami robili świąteczne ozdoby;

zaj1.jpeg

zaj2.jpeg

zaj3.jpeg
zaj4.jpeg

zaj5.jpeg

zaj6.jpeg

  •  17 maja 2011 r. w Gminnej Bibiliotece Publicznej w Gogolinie odbyło się spotkanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", podczas którego Panie bibliotekarki odczytały na głos najpiększniejsze bajki i wiersze dla dzieci. Nie brakowało także wspólnych gier i zabaw.

bib1.jpeg

bib2.jpeg

bib3.jpeg

bib4.jpeg

 Wszystkim jednostkom serdecznie dziękujemy za owocną współpracę!!!

 


Dzień Dziecka z "Klubem Malucha"

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, Ośrodek Pomocy Społecznej w Gogolinie przy współpracy z Posterunkiem Policji w Gogolinie, Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Strażą Miejską  z Gogolina, serdecznie zaprasza rodziców wraz z dziećmi  na  spotkanie w ramach "Klubu Malucha", które odbędzie się   3 czerwca 2011 r. (piątek) o godzinie 16:00 na placu za Posterunkiem Policji w Gogolinie.  W programie dla wszystkich dzieci wiele atrakcji i niespodzianek.

ZAPRASZAMY!!!