Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Festyn Letni 2014 - dzień pierwszy

 W sobotę 28 czerwca rozpoczął się dwudniowy Festyn Letni 2014 w naszej miejscowości.

W pierwszym dniu odbyły się rozgrywki w piłce nożnej o Puchar Starosty Krapkowickiego. Pierwszy mecz młodzieży pomiędzy miejscowościami Kamionek i Kamień Śląski zakończył się wysoką wygraną piłkarzy z Kamienia Śląskiego. Drugi mecz oldbojów wsi Kamionek i Kamień Śląski w ekstremalnych warunkach pogodowych - deszczu zakończył się wygraną jednej bramki przez gospodarzy imprezy. Wręczenia pucharów i dyplomów w imieniu Starosty Krapkowickiego dokonała Pani Bronisława Szuster. Pierwszy dzień festynu zakończył się zabawą taneczną z zespołem ZENIT.

 

 

logo gmina gogolin.jpeg Festyn Letni współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2014 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Wspólne działania wspomagające w kultywowaniu tradycji na lokalnym terenie wsi Kamionek”

logo starostwo male.jpeg Festyn Letni współfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Krapkowicach w ramach realizacji zadania publicznego w  obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja Festynu Letniego 2014”

Pogoda
28 września
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,23 PLN
1 USD = 3,93 PLN