Hotel Łucja Kaplica pod wezwaniem św. Jacka Ochotnicza Straż Pożarna Zakrzów PSP NR3 i Świetlica Młodzieżowa Ruiny XIV wiecznego zamku

Wycieczka do hotelu

Pewnego popołudnia Świetlica Młodzieżowa w Zakrzowie wybrałą się na wycieczkę do hotelu „Palac Lucja w Zakrzowie”.  Dzięki uprzejmości pana Siegmunda Dransfeld oraz Aleksa Dransfeld, dzieci i młodzież mogły z bliska i „od kuchni” zobaczyć i poznać zasady funkcjonowania hotelu. Najpierw pan Aleksander oprowadził wszystkich po pokojach oraz zaprezentował wszelkie atrakcje proponowane przez hotel w Zakrzowie. Po zwiedzaniu przyszedł czas na pytania. Młodzież przeprowadziła wywiad z panem Aleksandrem, dziewczyny zadawały różnorodne i często niełatwe pytania, na które pan Dransfeld odpowiadał bez problemu. Później wszyscy usiedli do pięknie udekorowanego  i przygotowanego stołu w hotelowej restauracji, gdzie czekał na nas pyszny poczęstunek  i napoje.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Dransfeldowi za umożliwienie nam zwiedzenia tego wspaniałego hotelu. Była to dla nas  bardzo pouczająca  lekcja.

Opiekun świetlicy: Wiora Ewa

 

 

 

 

Pogoda
17 września
piątek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,57 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,88 PLN