Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Gogolińsko – Karłubiecki wypad na narty

Wydawać by się mogło, że w tym roku wszyscy moją już dość śniegu, niskich temperatur i całej tej zimy, ale chyba są wyjątki. Co można było zauważyć w sobotę 16 lutego w wypełnionym po brzegi autobusie który kierował się do naszych południowych sąsiadów, a dokładnie na stoki Ramzowej. Jak to z reguły bywa w sobotę w Ramzowej najazd polskich narciarzy jest dość znaczny, ale mimo tego kolejki do wyciągów były stosunkowo nieduże. Na stoku każdy znalazł miejsce odpowiednie dla swoich umiejętności jeździeckich, gdyż są tam doskonałe warunki do nauki jazdy na szerokich, płaskich i dobrze przygotowanych odcinkach, jak również w górnej części kilka ostrzejszych miejsc dla bardziej wymagających narciarzy i snowboardzistów. Mieszkańcy Gogolina i Karłubca kolejny raz mieli okazję na integrację i wspólne szaleństwo na białym puchu, a tym razem było go zdecydowanie pod dostatkiem co wprawiło w ogromne zadowolenie wszystkich amatorów szusowania na nartach, deskach, sankach i czym tylko dało się zjechać z górki. Po powrocie do autokaru na twarzach wycieczkowiczów można było zauważyć zmęczenie, ale również szczery uśmiech i zadowolenie.

Frekwencja poraz kolejny zaskoczyła nie tylko organizatora którym był radny Adrian Mróz, ale również wiele osób które chciały wziąć udział w wyjeździe, lecz zgłosiły się zbyt późno licząc, że będą jeszcze wolne miejsca. Jak co roku przedział wiekowy uczestników był bardzo zróżnicowany, co bardzo cieszy bo świadczy o tym, że w Gogolinie - Karłubcu wspólnie bawi się kilka pokoleń.

Narty001.jpeg Narty002.jpeg Narty003.jpeg Narty004.jpeg

Narty005.jpeg Narty006.jpeg Narty007.jpeg Narty008.jpeg

Narty009.jpeg Narty010.jpeg Narty011.jpeg Narty012.jpeg

Narty013.jpeg Narty014.jpeg Narty015.jpeg Narty016.jpeg

Narty017.jpeg  

 A.M.

 

Pogoda
18 września
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,58 PLN
1 CHF = 4,19 PLN
1 USD = 3,89 PLN