Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Festyn Letni

W dniu 17 czerwca w słoneczne popołudnie mieszkańcy naszej dzielnicy i przybyli goście zebrali się na placu niedaleko kościoła, aby wziąć udział w festynie „Robimy to sami dla siebie dla naszego społeczeństwa”. Festyn zorganizowała Parafia pw. Św. Anny i Św. Joachima, Zarząd Dzielnicy, Stowarzyszenie „Nasz Karłubiec” i PSP Nr 3 w Gogolinie – Karłubcu. Poza umożliwieniem mieszkańcom miłego spędzenia niedzielnego popołudnia i pobudzeniem integracji naszej lokalnej społeczności, głównym celem było zebranie środków na budowę podjazdu dla wózków dziecięcych i dla osób niepełnosprawnych do naszego kościoła, który w tym roku obchodzi swoje 25 lecie. Cel ten zjednoczył wszystkich - imprezę otworzyły mażoretki „Gogolińskie Karolinki”, a dalszy program artystyczny przygotowali nauczyciele wraz z uczniami z PSP Nr 3 oraz naszymi przedszkolakami. Były tańce ludowe w wykonaniu przedszkolaków, śpiewał chór szkolny, sztukę teatralną ,,Malutka czarownica” przygotowały klasy V – dało to całe 2 godziny wspaniałego programu artystycznego. 

Był turniej „Co wiesz o naszym kościele?”, a wieczorem koncert dał zespół „Recordband”.

Rada Parafialna na budowę podjazdu do kościoła zebrała ogółem 8 704,00 zł, a wiele osób zapewniało swą pomoc przy budowie podjazdu. Prace budowlane rozpoczynają się w poniedziałek 25 czerwca2012r.

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację festynu jak również tym, którzy tak hojnie obdarzyli naszą parafię swoimi datkami na budowę podjazdu.

Waltrauda Wicher

01.jpeg 02.jpeg 03.jpeg

04.jpeg 05.jpeg 06.jpeg

07.jpeg 08.jpeg 09.jpeg

10.jpeg

 

Pogoda
28 września
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,23 PLN
1 USD = 3,93 PLN