Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Zaproszenie na wycieczkę

TBP JAWA TOUR z Gogolina i Ksiądz Proboszcz Stanisław Kołodziej, organizują kolejną, tradycyjną, bo już IX Pielgrzymkę. Tym razem do SZKOCJI, IRLANDII i WALII w terminie. 27.06. – 08.07.2014r. (wyjazd w piątek po południu). Do tej pory byliśmy razem we Włoszech, Chorwacji, na Litwie, Bawarii, Węgrzech, w Anglii, Norwegii i Rosji.
To najdłuższa planowana do tej pory wyprawa, teraz już wraz z naszym nowym proboszczem. W programie m.in.: Amsterdam, Edynburg, Loch Ness, Zamek Stirling, Belfast, Klify Moher, Dublin, Opactwo St. Davis, Cardiff, Bristol, Stonehenge i Londyn, oraz wiele innych miejsc i atrakcji, jak choćby irlandzka kolacja regionalna.

StDavids.jpeg

Stirling-Castle.jpeg

Stonehenge.jpeg

Cena: 2.170 zł + 300 EUR/os obejmuje 9 noclegów w hotelach **/*** z HB, jeden nocleg na promie, w sumie trzy przeprawy promowe i tunelem pod Kanałem La Manche, wstępy do dwóch zamków, transport luksusowym autokarem, ubezpieczenie. Pilotem będzie Wawrzyniec Jasiński.
Zapisy przyjmuje Ksiądz Proboszcz lub biuro. Ilość miejsc ograniczona (48).
Wpisowe 600 zł. O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki.
Szczegóły (program) dostępne w biurze, na Plebanii lub na www.jawatour.pl

Pogoda
19 czerwca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,55 PLN
1 CHF = 4,16 PLN
1 USD = 3,82 PLN