Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Owocowa wieś

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek zakończyło realizację zadania w ramach programu grantowego Fundacji “Aktywni w Regionie” pt. Owocowa Wieś. Projekt ma na celu podniesienie jakości życia mieszkańców wsi Kamionek przez stworzenie nowej atrakcji turystycznej jakim będzie Owocowa Wieś. W ramach grantu zakupiono 200 drzewek owocowych starych odmian takich jak: wiśnia, czereśnia, jabłoń, grusza i śliwa. Drzewka zostały rozdane wszystkim gospodarstwom domowym w Kamionku w celu posadzenia ich na terenie każdej posesji oraz w miejscach ogólnie dostępnych na terenie miejscowości. W projekt zostali zaangażowani wszyscy mieszkańcy wsi, nie zależnie od wieku. Mieszkańcy zobowiązali się do dzielenia zebranymi owocami z odwiedzającymi naszą miejscowość gośćmi i turystami. Zebrane do koszów owoce zostaną wystawione na wyznaczonych stanowiskach w całym Kamionku.

 

Projekt został napisany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek przy współpracy z Wydziałem Rozwoju Gospodarczego i Promocji Urzędu Miejskiego w Gogolinie.

Zarząd Stowarzyszenia oraz Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji dziękują Fundacji „Aktywni w Regionie” za przyznanie grantu na wykonanie projektu.

 

Kliknij, aby powiększyć(CTRL+)  lub pomniejszyć (CTRL-) zdjęcie

  IMG_2534.jpeg IMG_2535.jpeg IMG_2536.jpeg

IMG_2537.jpeg IMG_2539.jpeg IMG_2543.jpeg

IMG_2544.jpeg DSC_8830.jpeg DSC_8836.jpeg

  IMG_2547.jpeg IMG_2549.jpeg

 

logo gmina gogolin.jpeg Fundacja Gorazdze1.jpeg

Pogoda
18 września
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,58 PLN
1 CHF = 4,19 PLN
1 USD = 3,89 PLN