Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 02-12-2012 odbył się po raz pierwszy w naszej miejscowości Jarmark Bożonarodzeniowy.  Mimo, że już zagościły u nas pierwsze mroźne dni to i tak przybyło dużo mieszkańców, za co dziękujemy.

Spotkanie wprowadziło wszystkich już w nastroje świąteczne dzięki chórowi "BIS" z Strzelec Opolskich, którzy śpiewali piękne kolędy nie tylko w języku polskim, ale także angielskim i niemieckim. Po ich występie młodzież z Kamionka krótkimi, ale głębokimi przedstawieniami  przekazała mieszkańcom, co tak naprawdę jest najważniejsze w czasie przeżywania świąt. Na sam koniec mieszkańcy zostali zaproszeni na koncert naszych młodych talentów z Kamionka. Łukasz Komandzik zagrał na nietypowym instrumencie- ksylofonie natomiast Joanna Tomczyk zagrała piękne kolędy na flecie poprzecznym pomagała jej przy tym Justyna Wachtarczyk, która śpiewała.

 Ponadto mieszkańcy mieli możliwość zakupienia dekoracji świątecznych przygotowanych przez młodzież z Świetlicy i nie tylko. A także mogli częstować się świątecznymi pierniczkami, grzanym winem, pysznym żurkiem i kiełbaską.

Dziękujemy bardzo osobom bez których nie można by było tego spotkania zorganizować, wszystkim sponsorom a także organizatorom : Pani Sołtys oraz Państwu Fesser.

Kliknij, aby powiększyć(CTRL+)  lub pomniejszyć (CTRL-) zdjęcie

  DSC_0010.jpeg DSC_0948.jpeg DSC_0959.jpeg

   DSC_0962.jpeg DSC_0965.jpeg DSC_0972.jpeg

  DSC_0976.jpeg DSC_0982.jpeg DSC_0988.jpeg

Dziękuję koleżance Leokadii Skowronek za tekst i zdjęcia

Pogoda
07 grudnia
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,40 PLN
1 USD = 4,06 PLN