Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Wybory Samorządowe 2010 - wyniki okręgu wyborczego nr 8

W naszej miejscowości Obwodowa Komisja Wyborcza zakończyła liczenie głosów w Wyborach Samorządowych 2010.

Liczba osób uprawnionych do głosowania: 560 osób

Liczba osób głosujących w naszej miejscowości: 254 osoby

 

Wyniki:

Kandydaci na Burmistrza:

 

1. Gorzkulla-Kotzot Sabina Krystyna - głosów 11
37 lat, KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

2. Król Mariola Barbara - głosów 13
45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKO-NIEMIECKA WSPÓLNOTA ROBOCZA

3. Mróz Adrian Mikołaj - głosów 44
35 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

4. Wojtala Joachim Jerzy - głosów 181
53 lata, KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Kandydaci do Rady Miejskiej

 

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Pigłowski Andrzej Szczepan - głosów 6

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
Szendzielorz Jan Jacek - głosów 50

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KAMIONEK
Bonkosch Andrzej - głosów 55

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKO-NIEMIECKA WSPÓLNOTA ROBOCZA
Wrzeciono Jan Marian - głosów 11

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Przybyła Józef - głosów 124

 

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 2. Miasto i Gmina Gogolin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Gorzkulla-Kotzot Sabina Krystyna - głosów 17
2 Janiszewska Katarzyna Małgorzata - - głosów 1
3 Najwer Renata Maria - głosów 1
4 Jaworek Piotr - głosów 5
5 Banach Maria - głosów 9

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Wojtala Joachim Jerzy - głosów 15
2 Komander Krystian Karol - głosów 21
3 Lenort Jan Alojzy - głosów 17
4 Burkat Stanisław - głosów 28
5 Gorzellik Anita Maria - głosów 4

Kandydaci do Sejmiku Województwa

Okręg nr 4
powiat głubczycki, powiat prudnicki, powiat krapkowicki


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Cybulka Edward Józef - głosów 0
2 Bażyński Jan Hilary - głosów 0
3 Nowak Stanisław - głosów 1
4 Sokołowski Roman - głosów 0
5 Mełech Małgorzata - głosów 1
6 Nadbrzeżny Jan Eugeniusz - głosów 2
7 Brudkiewicz Urszula Zofia - głosów 1
8 Trzmielewski Andrzej Zbigniew - głosów 0
9 Namysło Piotr Krzysztof - głosów 3
10 Gregorczyk Sebastian Marcin - głosów 3

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Pyziak Kazimierz - głosów 2
2 Dżygiel Adam Tadeusz - głosów 0
3 Repak Janusz Andrzej - głosów 0
4 Krym Jerzy Kazimierz - głosów 0
5 Salamon Jan Zbigniew - głosów 1
6 Iluk Józef - głosów - głosów 1
7 Konarski Mariusz Andrzej - głosów 3
8 Łopata Norbert Karol - głosów 0
9 Hankus Mirosław - głosów 1
10 Zioła Bogdan - głosów 1

KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
1 Bednarska Ewelina - głosów 0
2 Jankowska Joanna - głosów 0
3 Sałacki Henryk - głosów 0
4 Jabłońska Maria Czesława - głosów 0
5 Zaworski Przemysław Marek - głosów 0
6 Lorenz Genowefa - głosów 2
7 Brzozowski Przemysław Marcin - głosów 0
8 Kulczycki Tadeusz - głosów 1

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Fejdych Franciszek - głosów 6
2 Ziółko Zbigniew Józef - głosów 0
3 Mrugała Rudolf Paweł - głosów 6
4 Kusznier Rafał - głosów 1
5 Marzec Ewa Krystyna - głosów 13
6 Matela Józef Paweł - głosów 0
7 Stochmiałek Artur - głosów 1
8 Jaskółka Małgorzata Joanna - głosów 3
9 Lachowicz Zbigniew Andrzej - głosów 1
10 Mormul Jarosław Władysław - głosów 0

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czerwiński Jerzy - głosów 11
2 Szemberg-Przybylska Hanna Maria - głosów 3
3 Piwowarczyk Stanisław Ryszard - głosów 3
4 Pieczyrak Krzysztof Sławomir - głosów 1
5 Stadnik Marzena - głosów 2
6 Lichtorowicz Zdzisław - głosów 0
7 Knapik Paweł Piotr - głosów 2
8 Miałczygrosz Edward - głosów 1
9 Kuziel Eugeniusz - głosów 0
10 Świtała Janusz Piotr - głosów 1

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Kasiura Andrzej - głosów 76
2 Donitza Ryszard Hubert - głosów 17
3 Wilczek Józef Wincenty - głosów 6
4 Dembczak Bernard Franciszek - głosów 0
5 Stolarczyk Janusz Romuald - głosów 2
6 Stosiek Karol - głosów 1
7 Żok Fabian Walenty - głosów 2
8 Miczka Piotr Paweł - głosów 11

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH
1 Stroka Zygmunt Tadeusz - głosów 2
2 Baran Kazimierz - głosów 0
3 Lewandowski Dawid Zdzisław - głosów 0
4 Jasińska Anna Dorota - głosów 0
5 Biel Marek Andrzej - głosów 1

Pogoda
18 grudnia
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,22 PLN
1 CHF = 3,62 PLN
1 USD = 3,58 PLN