Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Konkurs na najciekawszą stronę internetową Gminy Gogolin - półmetek

Podsumowano półmetek konkursu na najciekawszą stronę internetową miejscowości Gminy Gogolin. Najważniejsze dostępne dane odzwierciedlają zaangażowanie poszczególnych grup w promocję swojej miejscowości i dokonań ich mieszkańców.
Póki co, najwięcej aktualizacji odnotowano na stronach Kamienia Śląskiego, Kamionka i Choruli. Te miejscowości przodują w ilości wytworzonych informacji a także w ilości odwiedzin swoich witryn. Na poziomie średnim oceniono aktywność na witrynie Górażdży a na poziomie słabym Malni. Trudny do oceny jest poziom zaangażowania pozostałych miejscowości gminy, które praktycznie nie utworzyły jeszcze swoich stron internetowych. Warte jest podkreślenia, że niektóre organizacje i stowarzyszenia na terenie tych miejscowości bardzo aktywnie uczestniczą w redagowaniu swoich witryn, dla przykładu OSP w Odrowążu.
Informacja z strony:www.gogolin.pl
Pogoda
01 grudnia
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,49 PLN
1 USD = 4,12 PLN