O gminie...

 • Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2014/2015

  Informacja w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych, uczniom rozpoczynającym naukę w roku szkolnym 2014/2015.

  wyprawka_mini.jpeg

  więcej
 • Stypendium szkolne w roku szkolnym 2014/2015.

  Urząd Miejski w Gogolinie rozpoczął przyjmowanie wniosków dotyczacych przynania stypendium szkolnego. Stypendium to jest przyznawane dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Gogolin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Zapraszamy na Gminne Dożynki

  plakat_2014_mini_2.jpeg

  Burmistrz Gogolina oraz Starostowie Dożynkowi serdecznie zapraszają na tegoroczne, gminne uroczystości dożynkowe - Żniwniok 2014, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Gogolinie w niedzielę 7 września.

  plakat_2014_mini_2.jpeg

  więcej
 • Jarmark w Kamieniu Śląskim

  Jarmark01mini.jpeg

  Kilka tysięcy pielgrzymów uczestniczyło w Kamieniu Śl. w dwudniowych uroczystościach ku czci św. Jacka. Uroczystościom kościelnym towarzyszył jedenasty już Jarmark Odpustowy.

  Jarmark01mini.jpeg

  więcej
 • VI Zawody w Rzucie Kamieniem

  Już po raz szósty, zawodnicy z całej Opolszczyzny rywalizowali między sobą w rzucie kamieniem. Zawody odbyły się w niedzielę, 17 sierpnia, w ramach XI Jarmarku Odpustowego u św. Jacka w Kamieniu Śląskim.

  Rzut12mini.jpeg

  więcej
 • Artyści ze Lwowa w Gogolinie

  Już po raz siódmy w Gogolinie wystąpili młodzi artyści ze Lwowa. Widzowie przyjęli ich gorącą owacją na stojąco. Koncert odbył się w sobotę 16 sierpnia 2014r. w Gminnym Centrum Kultury. Na scenie pojawiło się ponad trzydziestu artystów z Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży „Galicja” we Lwowie.

  IMG_6983mini.jpeg

  więcej
 • Kompleks rekreacyjno – sportowy w Kamieniu Śl.

  Kompleks rekreacyjno – sportowy w Kamieniu Śl. w najbliższym czasie wzbogaci się o nowoczesne boisko do piłki nożnej. Boisko będzie miało naturalną nawierzchnię trawiastą i system nawadniający.

  Logo_PROW.jpeg

  więcej
 • Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym

  Do miasta Karolinki i Karlika zjechały się 84 osoby z 14 okręgów PZW z całej Polski, by zmierzyć się ze sobą podczas 62 Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Zawody odbyły się w dniach 14-16 sierpnia na Stadionie Miejskim w Gogolinie.

  Logo.jpeg

  więcej
 • Ulica Nowa

  Kończy się budowa ulicy Nowej w Gogolinie. Obecnie trwają prace wykończeniowe i montaż oznakowania. Przy ulicy, na wysokości nowego przyszkolnego boiska, powstaje także parking na 100 samochodów.

  DSC04303mini.jpeg

  więcej
 • Spotkanie warsztatowe w Starych Siołkowicach

  W Starych Siołkowicach odbyło się (9.08) kolejne spotkanie warsztatowe w ramach utworzenia Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce, do której pretenduje sołectwo Kamień Śląski.

  logo.png

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
piątek, 22 sierpnia

Imieniny:
Cezarego, Marii, Zygfryda
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2434777
W tym miesiącu: 145437
Wizyt dzisiaj: 2520
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności