O gminie...

 • Podsumowanie akcji prewencyjnej

  20 października 2014r. w Zespole Szkół w Gogolinie odbyło się zakończenie akcji poświęconej bezpieczeństwu uczniów w życiu codziennym, organizowanej przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UM w Gogolinie, przy współudziale Straży Miejskiej w Gogolinie.

  IMG_7753mini.jpeg

  więcej
 • Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny

  Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza do udziału w akcji prozdrowotnej "Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny". Szczegóły na plakacie.

  zdrowa_gmina_mini.jpeg

  więcej
 • Tajemnica Dębowej Beczki

  Stowarzyszenie Nasz Karłubiec serdecznie zaprasza do współudziału w projekcie „Tajemnica dębowej beczki”, którego zadaniem jest ocalenie od zapomnienia dawnych tradycji, dawnych zwyczajów i naszego lokalnego dziedzictwa kulinarnego. II część projektu odbędzie się w dniach 24-25.10.2014r.

  Beczka.jpeg

  więcej
 • Aktualności z sołectw

  Jak co roku jesienią, Dom Spokojnej Starości Święta Barbara w Kamionku szeroko otworzył swoje drzwi. W tym dniu zasadzono również w Kamionku okazały „Dąb Wolności”.

  DSC_0088mini.jpeg

  więcej
 • Światowy Dzień Czystych Rąk

  15 października obchodzony jest Światowy Dzień Czystych Rąk. Z tej okazji Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UM w Gogolinie wraz z Gminnym Ośrodkiem Zdrowia w Gogolinie, w ramach przedsięwzięcia „Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny”, zorganizował cykl spotkań z przedszkolakami z Gminy Gogolin.

  IMG_7672mini.jpeg

  więcej
 • Złote Gody

  15 października 2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się okolicznościowe spotkanie par, które w 2014 roku obchodziły Złote Gody, czyli 50 rocznicę ślubu.

  obraczki-mini.jpeg

  więcej
 • Podsumowanie sezonu lotów w Karłubcu

  „Dobry lot!” – takimi słowami Bernard Frank– prezes sekcji, powitał przybyłych gości i kolegów hodowców, którzy zjawili się 10 października na uroczystości z okazji podsumowania sezonu lotowego gołębi pocztowych. Spotkanie odbyło się w siedzibie sekcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Gogolin-Karłubiec.

  IMG_3010mini.jpeg

  więcej
 • Dzień Edukacji Narodowej w Gogolinie

  W Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zasłużeni nauczyciele otrzymali medale i nagrody, a nowo mianowani złożyli ślubowanie.

  DEN_2014_mini.jpeg

  więcej
 • Gogolin przygotowany do nowej perspektywy na lata 2014-2020

  W obliczu nowej perspektywy budżetowania środków unijnych, która generuje zmiany w możliwościach finansowania wielu działań rozwojowych, powstał dokument nowej strategii rozwoju, której głównym celem jest stworzenie realnych podstaw dalszego rozwoju Gminy Gogolin w okresie 2014–2020.

  strategia_mini.jpeg

  więcej
 • Biała sobota

  W Gminnym Ośrodku Zdrowia, w ramach akcji „Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny” odbyła się kolejna Biała Sobota. Tym razem oferta była skierowana przede wszystkim do matek. .

  Tai_Chi_Gogolin_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
piątek, 24 października

Imieniny:
Arety, Marty, Marcina
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2950170
W tym miesiącu: 191836
Wizyt dzisiaj: 4940
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności