O gminie...

 • Tydzień dla zdrowia mamy

  W ramach organizowanej akcji prozdrowotnej „Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny" Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza na pierwszą część tej akcji - Tydzień dla zdrowej mamy. Szczegóły na plakacie.

  zdrowa_gmina_mini.jpeg

  więcej
 • LI Sesja Rady Miejskiej w Gogolinie

  29 września 2014r. odbyła się LI Sesja Rady Miejskiej. Jednym z najważniejszych punktów było przyjęcie informacji o realizacji budżetu gminy w I półroczu 2014r. Radni podjęli również uchwałę, na mocy której plac śródmiejski w Gogolinie będzie nosił nazwę – „Plac Benedyktyński”.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Nowe boisko w Górażdżach

  Mieszkańcy Górażdży mogą już korzystać z nowego boiska do piłki siatkowej i tenisa ziemnego. Budowa boiska stanowi uzupełnienie dużego przedsięwzięcia mającego na celu stworzenie przyjaznego miejsca spotkań i integracji w centrum miejscowości.

  boisko_Gorazdze_mini.jpeg

  więcej
 • Z wizytą w Jablunkovie

  Członkowie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gogolińskiej spotkali się z przedstawicielami środowiska przyjaciół Jablunkova. W najbliższym czasie planuje się wspólne przedsięwzięcia.

  Jablunkov_mini.jpeg

  więcej
 • Liczne projekty dzięki partnerskiej współpracy

  Wielostronna współpraca partnerska przynosi coraz więcej korzyści. W różnorodnych projektach uczestniczą bardzo licznie mieszkańcy Gminy Gogolin w różnym wieku i z różnych środowisk. Nie bez znaczenia jest też wsparcie finansowe uzyskane dzięki współpracy. Tylko z Euroregionu Pradziad pozyskano prawie 200 000 EURO.

  Projekty_mini.jpeg

  więcej
 • Ekspresem przez gminę

  Najnowsze i najciekawsze wiadomości. Informacje z miasta i gminy, wydarzenia i zapowiedzi. Krótkie i zwięzłe, ale zawsze na czasie...

  ekspresem_mini.jpeg

   

  więcej
 • Przebudowa ulicy Leśnej w Gogolinie

  Gmina Gogolin złożyła w terminie wniosek wraz z gotowym projektem w celu uzyskania wsparcia finansowego na remont ul. Leśnej w Gogolinie (dł. 294m), w ramach Narodowego Programu Budowy Dróg Lokalnych.

  Leśna_Gogolin_mini.jpeg

  więcej
 • Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny

  Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza do udziału w akcji prozdrowotnej "Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny". W ramach akcji przewidziano tydzień dla zdrowia: mamy, taty, dzieci i młodzieży oraz seniorów. Szczegóły na plakacie.

  zdrowa_gmina_mini.jpeg

  więcej
 • Koncert Soyka Kwintet Plus w Gogolinie

  Prawdziwa muzyczna uczta czekała na miłośników jazzowych brzmień, którzy przybyli na występ Stanisława Soyki. Sławny muzyk zagrał koncert fortepianowy 27 września 2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

  Koncert_Kwintet Soyjka_mini.jpeg

  więcej
 • Podsumowanie półrocza w ATW

  Gogolińska Akademia Trzeciego Wieku podsumowała kolejne półrocze i pożegnała lato. Prezes ATW przedstawiła zebranym obszerne podsumowanie działań podjętych w minionym semestrze oraz plan inicjatyw i propozycji na kolejny semestr.

  ATW_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
czwartek, 02 października

Imieniny:
Racheli, Sławy, Teofila
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2771581
W tym miesiącu: 13247
Wizyt dzisiaj: 2644
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności