O gminie...

 • LII Sesja Rady Miejskiej w Gogolinie

  W przedostatniej sesji tej kadencji, która odbyła się w środę 29 października 2014r., uczestniczyło 14 radnych, Burmistrz Gogolina, Zastępca Burmistrza Gogolina, Sekretarz Gminy, Skarbnik Gminy. Jedną z najważniejszych uchwał było przyjęcie Strategii Rozwoju Gminy Gogolin na lata 2014-2020.

  IMG_3927mini.jpeg

  więcej
 • Teren wokół pieców zagospodarowany

  W centrum Gogolina, przy piecach Dombrovsky’ego, zainstalowano komplet gablot z tablicami informacyjnymi. Sześć kolorowych tablic zawiera informację o przemyśle wapienniczym.

  piece_mini.jpeg

  więcej
 • Ekspresem przez gminę

  Najnowsze i najciekawsze wiadomości. Informacje z miasta i gminy, wydarzenia i zapowiedzi. Krótkie i zwięzłe, ale zawsze na czasie...

  ekspresem_mini.jpeg

   

  więcej
 • Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w badmintonie

  W Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie, 26 października 2014r. odbyły się II Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w Badmintonie. W Mistrzostwach uczestniczyło 48 zawodników.

  Badminton_mini.jpeg

  więcej
 • Lata dwudzieste, lata trzydzieste…

  „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ja się boję sama spać”, „Ach, śpij kochanie” to tylko niektóre z piosenek, jakie mogli usłyszeć mieszkańcy Gminy Gogolin podczas koncertu „Lata dwudzieste, lata trzydzieste…”. Widowisko odbyło się w niedzielę, 26 października w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

  IMG_5071mini.jpeg

  więcej
 • Swaczyna 2014

  „Piyknie Wos witomy na naszyj swaczynie” – tak animatorów i liderów lokalnego życia społecznego powitał burmistrz Joachim Wojtala. Cytując Jerzego Lipkę nawiązał do śląskiej tradycji wspólnego biesiadowania. Doroczna swaczyna była jednocześnie podsumowaniem Programu „Odnowa Wsi”.

  IMG_3553mini.jpeg

  więcej
 • Tajemnica Dębowej Beczki - część II

  „Dębowa beczka” odsłoniła swoją tajemnicę. Wewnątrz zakisiło się 100 kg wybornej kapusty. To wszystko – w ramach projektu realizowanego w Gogolinie – Karłubcu.

  baczka_mini.jpeg

  więcej
 • Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny

  Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza do udziału w akcji prozdrowotnej "Październik Miesiącem Zdrowej Rodziny". Tydzień dla Seniora. Szczegóły na plakacie.

  zdrowa_gmina_mini.jpeg

  więcej
 • Podsumowanie akcji prewencyjnej

  20 października 2014r. w Zespole Szkół w Gogolinie odbyło się zakończenie akcji poświęconej bezpieczeństwu uczniów w życiu codziennym, organizowanej przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UM w Gogolinie, przy współudziale Straży Miejskiej w Gogolinie.

  IMG_7753mini.jpeg

  więcej
 • Aktualności z sołectw

  Jak co roku jesienią, Dom Spokojnej Starości Święta Barbara w Kamionku szeroko otworzył swoje drzwi. W tym dniu zasadzono również w Kamionku okazały „Dąb Wolności”.

  DSC_0088mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
sobota, 01 listopada

Imieniny:
Konrada, Seweryny, Wiktoryny
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 3012534
W tym miesiącu: 3072
Wizyt dzisiaj: 3072
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności