O gminie...

 • O Gminie Gogolin w Europie

  okładaka_net.jpeg

  Na łamach specjalistycznego czasopisma „Dorferneuerung international” wydawanego przez ARGE – europejską organizację zajmującą się rozwojem i odnową wsi, ukazał się obszerny artykuł burmistrza Joachima Wojtali poświęcony polityce demograficznej realizowanej w gminie Gogolin.

  okładaka_net_mini.jpeg

  więcej
 • Konsultacje społeczne

  MINI_urzad.jpeg

  Burmistrz Gogolina informuje o rozpoczęciu w dniu 17 lipca 2014 r. konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Gogolinie w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Gogolin na lata 2014-2020.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Warsztaty w ramach Sieci Najciekawszych Wsi

  Odnowa_Siolkowice_mini.jpeg

  W Starych Siołkowicach odbyło się kolejne spotkanie dotyczące funkcjonowania Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce do której pretenduje sołectwo Kamień Śląski. Wiodącym zagadnieniem był zdefiniowanie pojęcia „atrakcyjność miejscowości”.

  Odnowa_Siolkowice_mini.jpeg

  więcej
 • Konwent sołtysów i liderów Lokalnych Grup Działania

  konwent_mini.jpeg

  W Urzędzie Miejskim w Gogolinie odbyło się spotkanie poświęcone organizacji najbliższych przedsięwzięć kulturalnych planowanych w Gminie Gogolin. W spotkaniu uczestniczyli sołtysi, przewodniczący zarządów dzielnic i prezesi stowarzyszeń.

  konwent_mini.jpeg

  więcej
 • Zapowiedź Dni Gogolina

  plakat_mini.jpeg

  Tegoroczne Dni Gogolina zaplanowano na ostatni weekend lipca (26-27). Już dzisiaj zachęcamy do skorzystania z licznych koncertów, jak i bardzo ciekawego programu. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy

  plakat_mini.jpeg

  więcej
 • Strefa Kulturalnej Rozrywki na XXIV Dniach Gogolina

  Podczas tegorocznych Dni Gogolina będą działać tematyczne „strefy”, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W Strefie Kulturalnej Rozrywki będzie można posłuchać dobrej muzyki i pobawić się w rytmach dynamicznej muzyki.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Ekspresem przez gminę

  Najnowsze i najciekawsze wiadomości. Informacje z miasta i gminy, wydarzenia i zapowiedzi. Krótkie i zwięzłe, ale zawsze na czasie...

  ekspresem_mini.jpeg

   

  więcej
 • Egzamin maturalny - sukcesem naszych uczniów

  W piątek 27 czerwca 2014r. uczniowie zdający maturę, odebrali wyniki egzaminu uprawniające do podjęcia studiów w szkołach wyższych. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Gogolinie uzyskali wynik wyższy od średniej krajowej, wojewódzkiej i powiatowej.

  logo_ZS.jpeg

  więcej
 • Program wakacji w gminie

  Pierwsze tygodnie bardzo oczekiwanego okresu wakacji już za nami. Zachęcamy do skorzystania ze  specjalnych ofert spędzenia wolnego czasu, jakie w mieście, jak i w poszczególnych miejscowościach gminy przygotowały placówki kulturalne, oświatowe i świetlice.

  wakacje_mini.jpeg

  więcej
 • Karta Dużej Rodziny

  W związku z rozpoczęciem realizacji Rządowego programu dla rodzin wielodzietnych, których celem jest przyznanie specjalnych uprawnień członkom rodzin wielodzietnych, zapraszamy do składania w Urzędzie Miejskim w Gogolinie wniosków o wydanie Karty Dużej Rodziny.

  Karta_DR_mini.png

  więcej

Dni Gogolina 2014 Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
środa, 23 lipca

Imieniny:
Sławy, Sławosza, Żelisławy
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2228553
W tym miesiącu: 148750
Wizyt dzisiaj: 3254
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności