O gminie...

 • Zapraszamy na spektakl teatralny

  Urząd Miejski w Gogolinie serdecznie zaprasza do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie na bezpłatny spektakl teatralny, który odbędzie się w dniu 27.04.2014 r. o godz. 17:00.

  zdrowie_mini.jpeg

  więcej
 • XLVI Sesja Rady Miejskiej

  XLVI Sesja Rady Miejskiej była w głównej mierze poświęcona sprawom bezpieczeństwa. Wszystkie sprawozdania dotyczące tej problematyki radni przyjęli jednogłośnie.

  Sesja_10_04_mini.jpeg

  więcej
 • Zaproszenie na debatę

  Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza Mieszkańców gminy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, liderów lokalnych grup działania i przedsiębiorców na otwartą debatę podsumowującą realizację Strategii Rozwoju Gminy Gogolin na lata 2000- 2015.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Rada Programowa GOK

  W Gminnym Centrum Kultury odbyło się (3.04.) pierwsze posiedzenie Społecznej Rady Programowej Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie. Rada będzie wspierać działalność GOK.

  Rada_GOK_mini.jpeg

  więcej
 • Informacja dla mieszkańców

  Uprzejmie informujemy mieszkańców, iż w dniu 2.05.2014 r. Urząd Miejski w Gogolinie będzie nieczynny (w związku z przysługującym dniem wolnym za dzień 3 maja).

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Światowy Dzień Zdrowia

  Z okazji Światowego Dnia Zdrowia w Gminnym Centrum Kultury spotkali się pracownicy służby zdrowia i samorządowcy. Dyskutowano m.in. o chorobach wektorowych.

  Dzien_Zdrowia_mini.jpeg

  więcej
 • Wizyta samorządowa

  Gminę Gogolin odwiedzili samorządowcy z województwa śląskiego. Podróż studyjna służyła przede wszystkim wymianie wiedzy i doświadczeń na temat polityki prorodzinnej.

  wizyta_samorzadowa_mini.jpeg

  więcej
 • Jarmark Wielkanocny

  Setki mieszkańców i gości odwiedziło tegoroczny gogoliński Jarmark Wielkanocny zorganizowany tradycyjnie w hali sportowej w Gogolinie - Karłubcu. Zachęcały liczne, bardzo atrakcyjne stoiska, ciekawy program artystyczny i piękna pogoda.

  Jarmark_2014_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Informator seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
środa, 23 kwietnia

Imieniny:
Ilony, Jerzego, Wojciecha
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 1637309
W tym miesiącu: 121918
Wizyt dzisiaj: 6198
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności