O gminie...

 • Ogłosznie o przetargach

  Burmistrz Gogolina ogłasza przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Gogolin. Przetargi odbędą się w dniu 30 września 2014r o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gogolinie ul. Krapkowicka 6 (sala posiedzeń).

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Ekomuzeum w Kamieniu Śląskim

  Zakończyła się całościowa realizacja projektu „Ekologicznymi śladami praojców”. W niedzielę, 14 września w Kamieniu Śląskim odbyło się uroczyste oddanie do użytku „altany” pełniącej funkcję muzeum dawnych urządzeń rolniczych oraz miejsca edukacji i spotkań mieszkańców.

  Ekomuzeum_mini.jpeg

  więcej
 • O obwodnicach raz jeszcze...

  Po lekturze ubiegłotygodniowego numeru Tygodnika Krapkowickiego, Czytelnicy mogliby odnieść wrażenie, że to właśnie Starostwo Powiatowe w Krapkowicach, a nie Gmina Gogolin troszczy się o budowę obwodnicy Malni i Choruli. Zadanie o którym mowa w artykule jest jedynie małym fragmentem wielkiego zadania, o realizację którego od lat zabiega prezes Górażdże Cement SA i burmistrz Gogolina.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Gmina Gogolin nagrodzona w Europejskim Konkursie Odnowy Wsi

  W dniach 11—13 września 2014r. w Szwajcarii, w alpejskiej miejscowości Vals odbyły się uroczystości związane z rozstrzygnięciem konkursu o Europejską Nagrodę Odnowy Wsi. Gmina Gogolin nagrodzona została za całościowy, zrównoważony i zgodny z tegorocznym mottem – „Lepiej żyć” - rozwój wsi i znakomitą jakość tego procesu.

  Arge_mini.jpeg

  więcej
 • Nagroda dla Gminy Gogolin

  Gmina Gogolin została wyróżniona przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Nagrodę odebrał burmistrz Joachim Wojtala podczas VI Konferencji "W Trosce o Środowisko".

  Nagroda_WFOS_mini.jpeg

  więcej
 • Narodowe czytanie w Gogolinie

  Po raz drugi Gmina Gogolin wzięła udział w akcji Narodowego Czytania. Tym razem uczestnicy w całej Polsce czytali fragmenty „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. Gogolińscy samorządowcy i lokalni działacze wybrali na tę okazję fragmenty „Ogniem i mieczem”.

  Czytanie_mini.jpeg

  więcej
 • V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

  80 dzieci z Gminy Gogolin wzięło udział w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W etapie gminnym, który odbył się 9 września, uczestniczyli uczniowie klas 4 i 5 szkół podstawowych w Malni, Kamieniu Śląskim oraz Gogolinie.

  Turniej_Orlik_mini.jpeg

  więcej
 • Podziękowania - Żniwniok 2014

  Burmistrz Gogolina w imieniu władz samorządowych Gminy Gogolin bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznego Gminnego Święta Plonów „Żniwniok 2014".

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Żniwniok 2014

  W niedzielę 7 września 2014r.w Gminie Gogolin świętowano dożynki. Podczas uroczystości prezentowano przepiękne korony żniwne i całe bogactwo lokalnego folkloru.

  dozynki_mini.jpeg

  więcej
 • Nowy garaż w OSP Odrowąż

  W Odrowążu oddano do użytku nowo wybudowany boks garażowy przy remizie OSP. Znajdzie w nim miejsce nie tylko wóz pożarniczy, ale również łódź na przyczepie i podręczny sprzęt strażacki.

  OSP_Odrowaz_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
środa, 17 września

Imieniny:
Franciszka, Lamberty, Narcyza
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2645489
W tym miesiącu: 140282
Wizyt dzisiaj: 6217
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności