Informujemy, że wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Górażdże potwierdzają jej pełną przydatność do spożycia. Więcej w komunikacie tutaj

O gminie...

 • Trening sprawności syren alarmowych

  W dniu 01.08.2014 r. o godz.17.00 na terenie gminy zostaną uruchomione syreny alarmowe na okres jednej minuty z wykorzystaniem sygnału ciągłego. Uruchomienie syren będzie miało na celu upamiętnienie 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

  informacja_2014.jpeg

  więcej
 • Informacja

  Informacja Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Gogolinie dotycząca jakości wody w miejscowości Górażdże.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Zapraszamy na spływ

  spływ pontonowy_mini.jpeg

  Wszystkich mieszkańców Gminy Gogolin - miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu serdecznie zapraszamy na spływ pontonowy. Bliższe szczegóły na plakacie.

  spływ pontonowy_mini.jpeg

  więcej
 • Dni Gogolina 2014

  Znakomici bracia Golcowie i wiele innych atrakcji przyciągnęło na XXIV Dni Gogolina mnóstwo ludzi. Podczas niedzielnego programu ogłoszono również wyniki konkursu „Piękniejsza Gmina Gogolin”.

  Koncert_Golec_mini.jpeg

  więcej
 • Ekspresem przez gminę

  Najnowsze i najciekawsze wiadomości. Informacje z miasta i gminy, wydarzenia i zapowiedzi. Krótkie i zwięzłe, ale zawsze na czasie...

  ekspresem_mini.jpeg

   

  więcej
 • Konkurs Piękniejsza Gmina

  Podczas XXIV Dni Gogolina zostały ogłoszone wyniki konkursu „Piękniejsza Gmina Gogolin”. Konkurs skutecznie zmobilizował mieszkańców gminy do działań na rzecz lokalnych środowisk.

  Konkurs_piekniejsza_gmina_mini.jpeg

  więcej
 • Zaproszenie na Jarmark Odpustowy

  Burmistrz Gogolina oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Kamienia Śląskiego bardzo serdecznie zapraszają na doroczny Jarmark Odpustowy u Św. Jacka, który odbędzie się w Kamieniu Śląskim w dniach 16-17 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

  plakat jarmark_2014_mini.jpeg

  więcej
 • Dni Gogolina rozpoczęte

  Dni_Gogolina_mini.jpeg

  Atrakcyjny program rozrywkowy, liczne atrakcje oraz piękna, słoneczna pogoda sprawiły, że już pierwszego dnia tegorocznych Dni Gogolina na stadionie miejskim pojawiły się tłumy mieszkańców.

  Dni_Gogolina_mini.jpeg

  więcej
 • Komunikat dla mieszkańców Górażdży

  Informujemy, że wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Górażdże potwierdzają jej pełną przydatność do spożycia. W uzgodnieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Krapkowicach od godz. 17.30 dnia 26.07.2014 r. dopuszcza się wodę z wodociągu do spożycia w pełnym zakresie.

  MINI_urzad.jpeg

  więcej
 • Zapraszamy do wypełnienia ankiet

  Burmistrz Gogolina informuje, że w dniach 28.07 – 27.08.2014r. (w godz. 8.00 – 19.00) na terenie Gminy Gogolin, prowadzona będzie inwentaryzacja źródeł emisji (pieców, kotłów, kominków oraz pozostałych źródeł ciepła wykorzystywanych w systemach grzewczych budynków mieszkalnych).

  grafika_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
środa, 30 lipca

Imieniny:
Julity, Ludmiły, Zdobysława
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2276718
W tym miesiącu: 196915
Wizyt dzisiaj: 745
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności