O gminie...

 • Ekspresem przez gminę

  Najnowsze i najciekawsze wiadomości. Informacje z miasta i gminy, wydarzenia i zapowiedzi. Krótkie i zwięzłe, ale zawsze na czasie...

  ekspresem_mini.jpeg

   

  więcej
 • Kolejne inwestycje w gminie

  W wielu miejscach gminyy trwają lub też są na ukończeniu nowe inwestycje komunalne. W Gogolinie - Strzebniowie zmierzają do końca prace związane z budową kolejnego odcinka kanalizacji sanitarnej. Przy ul Ligonia w Gogolinie trwa budowa nowego odcinka chodnika przy drodze powiatowej.

  inwestycje_mini.jpeg

  więcej
 • Zabezpieczali dach

  W dniu 19.08.2014r. Gminne Centrum Reagowania w Gogolinie z inicjatywy Burmistrza J. Wojtali zorganizowało działania, które polegały na zabezpieczeniu uszkodzonego dachu na budynku mieszkalnym w Obrowcu przy ul. Cmentarnej.

  Obrowiec_dach_mini.jpeg

  więcej
 • Jubileusz firmy Gniotpol

  W Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu odbyła się (27.08.2014r.) uroczystość z okazji 25-lecia działalności firmy Gniotpol, specjalizującej się w produkcji przyczep i zabudów do samochodów użytkowych.

  25_Gniotpol_mini.jpeg

  więcej
 • Zapraszamy na Gminne Dożynki

  plakat_2014_mini_2.jpeg

  Burmistrz Gogolina oraz Starostowie Dożynkowi serdecznie zapraszają na tegoroczne, gminne uroczystości dożynkowe - Żniwniok 2014, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Gogolinie w niedzielę 7 września.

  plakat_2014_mini_2.jpeg

  więcej
 • Ważne terminy dla Podatników

  Urząd Miejski w Gogolinie przypomina o mijających w dniach 1, 15 i 20 września terminach dla podatników (rolników oraz osób fizycznych).

  PLN.png

  więcej
 • Połączenia autobusowe z Kamionkiem

  Od 25 sierpnia 2014r. mieszkańcy Kamionka mogą korzystać z nowo uruchomionego połączenia autobusowego relacji Kamionek – Opole, przez Kamień Śląski i Tarnów Opolski. Autobus odjeżdża z przystanku „Kamionek za stawem”.

  Autobus.png

  więcej
 • Kulturalne Lato w Łodygowicach

  Na zaproszenie Wójta Łodygowic delegacja Gminy Gogolin wzięła udział w uroczystym otwarciu Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach oraz gminnych obchodach dożynkowych. Uroczystości zorganizowano w ramach projektu Polsko – Czeskie Kulturalne Lato.

  Lodygowice_mini.jpeg

  więcej
 • Spływ pontonowy

  W sobotę 23 sierpnia 2014r. 50 mieszkańców Gminy Gogolin wzięło udział w dorocznym spływie. W tym roku był to wyjątkowo spływ pontonowy, a nie kajakowy, jak w poprzednich latach.

  spływ_mini.jpeg

  więcej
 • Wizyta ministra

  Minister Spraw Wewnętrznych Sportu i Infrastruktury Nadrenii – Palatynatu Roger Lewentz wraz niemiecką delegacją odwiedził w czwartek 21 sierpnia Kamień Śląski. Wizyta była częścią podróży niemieckiej delegacji do Opola, w zakresie wymiany doświadczeń i prezentacji dokonań opolskiej policji.

  minister_mini.jpeg

  więcej

Gminne Centrum Kultury w Gogolinie Zamek w Kamieniu Śląskim Ukwiecone centrum miasta Kompleks Sportowy w Gogolinie Sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śl. Gminny Ośrodek Zdrowia Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego Ukwiecone centrum miasta Staw w Kamieniu Śląskim. W tle kościół pw. Św. Jacka Cementownia Górażdże Cement S.A. w Choruli Kapliczka w Kamionku

Ogłoszenia, komunikaty Wybory samorządowe 2014 Aglomeracja Opolska Opolski Ogród Botaniczny Baza firm Gminy Gogolin Informacja turystyczna Tereny inwestycyjne Interaktywna mapa Galeria zdjęć Realizowane projekty Komunikaty GCR Karta Rodziny i Seniora

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest:
poniedziałek, 01 września

Imieniny:
Belindy, Bronisza, Idziego
Sołectwa w Gminie Gogolin
Mapa Sołectw w Gminie Gogolin Chorula Kamień Śląski Malnia Karlubiec Górażdże Kamionek Zakrzów Odrowąż Dąbrówka Obrowiec Strzebniów


Statystyka wizyt
Wizyt ogółem: 2507193
W tym miesiącu: 1986
Wizyt dzisiaj: 1986
Pogoda w Gogolinie
Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności