Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Biegi przełajowe

Jak co roku jesienią uczniowie z naszej szkoły biorą udział w biegach przełajowych. Chłopcy startują na dystansie 1500 metrów zarówno w kategorii klas VI i V,IV. Natomiast dziewczęta mają do pokonania dystans 1000 metrów.

         W zawodach gminnych, które odbyły się 2 października 2006r. na stadionie w Gogolinie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły: z klasy VI – Ploch Dawid, Lika Mateusz, Zmuda Krzysztof, Wachtarczyk Karol, Gorzel Patrycja, Gebauer Paulina, Tomczyk Joanna, Simon Katarzyna, z klasy V – Michalski Mateusz, Liszka Izabela, Sleziona Justyna, Hermann Gabriela, Kanz Daria, z klasy IV – Herrmann Kamil, Roskosz Kamil, Adamiak Łukasz, Bekiersz Agnieszka.

         Do następnego etapu (zawodów powiatowych) kwalifikowała się pierwsza dziesiątka z każdej kategorii wiekowej zarówno dziewcząt i chłopców.

Spośród zawodników naszej szkoły zakwalifikowali się: Ploch Dawid, Lika Mateusz, Zmuda Krzysztof, Michalski Mateusz, Herrmann Kamil, Roskosz Kamil, Kanz Daria, Gebauer Paulina.

 Najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły okazał się Ploch Dawid zajmując II miejsce w kategorii klas VI.

 

IM000141.jpeg

 

IM000140.jpeg

 

IM000139.jpeg

 

IM000142.jpeg

 

Zawody powiatowe odbyły się na stadionie w Otmęcie w piątek 6 października 2006r. Wszyscy zawodnicy, którzy się zakwalifikowali podczas zawodów gminnych wzięli w nich udział, jednak bez większych sukcesów. Mamy nadzieję że za rok będzie lepiej „pobiegamy-zobaczymy”.

Pogoda
18 października
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,57 PLN
1 CHF = 4,27 PLN
1 USD = 3,94 PLN