Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Kamień Śląski w TVP1

 Program pierwszy Telewizji Polskiej emituje program „Nie ma jak Polska” w którym prowadzący Maciej Orłoś i Anna Karna wspólnie ruszają w podróż po Polsce, by odnaleźć niezwykłe miejsca, zaskakujące dla widzów i ich samych. Prezentują nieznane atrakcje turystyczne, opowiadają ciekawe historie. W cyklicznym programie ukazywane są najpiękniejsze zakątki, uroczyska, niezwykłe akweny, podziemne szlaki, znane oraz czekające jeszcze na swoje odkrycie turystyczne perły naszego kraju. Prowadzący spierają się, kto z nich wybrał bardziej ekscytujące miejsca, ciekawiej je zaprezentował, a tym samym – skuteczniej zachęci widzów do podróży do prezentowanych miejsc.
Obecny odcinek programu telewizyjnego "Nie ma jak Polska", poświęcony będzie regionowi opolskiemu. 17 września br. miały miejsce nagrania w Kamieniu Śląskim, Górze Św. Anny i Jemielnicy a program będzie można obejrzeć w niedzielę, 7 października 2012r. o godz. 13.30 na TVP1 oraz w TVP Polonia w sobotę o godzinie 13.30. Z naszej strony zaangażowaliśmy się w przygotowanie nagrania w Kamieniu Śląskim.
Telewidzowie głosując za pomocą wysyłanych SMS, w trakcie emisji odcinka zadecydują, czy atrakcje wybrane przez Macieja Orłosia czy Annę Karną są ciekawsze. Ta osoba, która przegra rywalizację, będzie musiała wykonać ustalone uprzednio zadanie – w tym odcinku wygłosić laudację na cześć wygranego po śląsku.
Zapraszamy do oglądania.

 

Pogoda
05 sierpnia
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,41 PLN
1 CHF = 4,08 PLN
1 USD = 3,74 PLN