Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Wybory samorządowe

 

Poniżej publikujemy Państwu wyniki wyborów w Wyborach Samorządowych w roku 2010 ogłoszonych przez Obwodową Komisję Wyborczą  w Kamieniu Śląskim.

 

Liczba osób uprawnionych do głosowania W Kamieniu  Śląskim: 1 166 osób

Liczba osób głosujących w naszej miejscowości: 446 osób

 

WYNIKI:

Kandydaci na Burmistrza:

 

Gorzkulla-Kotzot Sabina Krystyna - głosów 49
37 lat, KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Król Mariola Barbara - głosów 21
45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKO-NIEMIECKA WSPÓLNOTA ROBOCZA

Mróz Adrian Mikołaj - głosów 37
35 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

Wojtala Joachim Jerzy - głosów 334
53 lata, KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

 

Kandydaci do Rady Miejskiej w Gogolinie

 

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Guz Norbert Florian - głosów 75

KWW NIEZALEŻNI RAZEM 
Wloka Bronisława - głosów 224

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM 
Sowada Arnold Józef - głosów 122

 

Kawa Zbigniew Mieczysław – głosów 359

 

Kandydaci do Rady Powiatu Krapkowickiego

 

Okręg nr 2. Miasto i Gmina Gogolin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Gorzkulla-Kotzot Sabina Krystyna - głosów 38
2 Janiszewska Katarzyna Małgorzata - - głosów 1
3 Najwer Renata Maria - głosów 13
4 Jaworek Piotr - głosów 7
5 Banach Maria - głosów 6

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Wojtala Joachim Jerzy - głosów 173
2 Komander Krystian Karol - głosów 16
3 Lenort Jan Alojzy - głosów 123
4 Burkat Stanisław - głosów 19
5 Gorzellik Anita Maria - głosów 8

 

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

 

Okręg nr 4 obejmujący: powiat krapkowicki, powiat głubczycki, powiat prudnicki
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Cybulka Edward Józef - głosów 6
2 Bażyński Jan Hilary - głosów 0
3 Nowak Stanisław - głosów 3
4 Sokołowski Roman - głosów 1
5 Mełech Małgorzata - głosów 2
6 Nadbrzeżny Jan Eugeniusz - głosów 8
7 Brudkiewicz Urszula Zofia - głosów 1
8 Trzmielewski Andrzej Zbigniew - głosów 0
9 Namysło Piotr Krzysztof - głosów 0
10 Gregorczyk Sebastian Marcin - głosów 2

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Pyziak Kazimierz - głosów 4
2 Dżygiel Adam Tadeusz - głosów 1
3 Repak Janusz Andrzej - głosów 1
4 Krym Jerzy Kazimierz - głosów 0
5 Salamon Jan Zbigniew - głosów 5
6 Iluk Józef - głosów - głosów 0
7 Konarski Mariusz Andrzej - głosów 1
8 Łopata Norbert Karol - głosów 0
9 Hankus Mirosław - głosów 2
10 Zioła Bogdan - głosów 1

KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
1 Bednarska Ewelina - głosów 2
2 Jankowska Joanna - głosów 2
3 Sałacki Henryk - głosów 0
4 Jabłońska Maria Czesława - głosów 1
5 Zaworski Przemysław Marek - głosów 1
6 Lorenz Genowefa - głosów 0
7 Brzozowski Przemysław Marcin - głosów 0
8 Kulczycki Tadeusz - głosów 1

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Fejdych Franciszek - głosów 20
2 Ziółko Zbigniew Józef - głosów 5
3 Mrugała Rudolf Paweł - głosów 7
4 Kusznier Rafał - głosów 3
5 Marzec Ewa Krystyna - głosów 15
6 Matela Józef Paweł - głosów 2
7 Stochmiałek Artur - głosów 0
8 Jaskółka Małgorzata Joanna - głosów 6

9 Lachowicz Zbigniew Andrzej - głosów 7
10 Mormul Jarosław Władysław - głosów 0

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czerwiński Jerzy - głosów 7
2 Szemberg-Przybylska Hanna Maria - głosów 1
3 Piwowarczyk Stanisław Ryszard - głosów 2
4 Pieczyrak Krzysztof Sławomir - głosów 2
5 Stadnik Marzena - głosów 1
6 Lichtorowicz Zdzisław - głosów 0
7 Knapik Paweł Piotr - głosów 3
8 Miałczygrosz Edward - głosów 0
9 Kuziel Eugeniusz - głosów 1
10 Świtała Janusz Piotr - głosów 5

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Kasiura Andrzej - głosów 123
2 Donitza Ryszard Hubert - głosów 85
3 Wilczek Józef Wincenty - głosów 18
4 Dembczak Bernard Franciszek - głosów 2
5 Stolarczyk Janusz Romuald - głosów 3
6 Stosiek Karol - głosów 0
7 Żok Fabian Walenty - głosów 2
8 Miczka Piotr Paweł - głosów 9

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACH
1 Stroka Zygmunt Tadeusz - głosów 1
2 Baran Kazimierz - głosów 0
3 Lewandowski Dawid Zdzisław - głosów 0
4 Jasińska Anna Dorota - głosów 1
5 Biel Marek Andrzej - głosów 4

 

Pełne wyniki z terenu Gminy Gogolin dostępne są na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

 

Pogoda
22 października
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 3,66 PLN
1 USD = 3,60 PLN