Samorządowy Menedżer Regionu

W trakcie uroczystej gali VIII edycji Rankingu Filary Polskiej Gospodarki, która odbyła się 14 maja br. w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala drugi raz z rzędu został wyróżniony tytułem „Samorządowego Menedżera Regionu”.

Przyznane wyróżnienie, które jest docenieniem zaangażowania władz samorządowych Gogolina w rozwój przedsiębiorczości a także działań na rzecz wspierania rozwoju społeczności lokalnych odebrał Zastępca Burmistrza Gogolina Krzysztof Długosz.

Pewnym powodem do dumy to fakt, iż tytuł ten otrzymują gminy dzięki głosom innych jednostek samorządu terytorialnego. Dowodzi to o pozytywnym postrzeganiu wizerunku samorządu gminy Gogolin, jako przyjaznego i stabilnego partnera biznesu, znacząco wpływającego na rozwój gospodarczy regionu.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez czołową agencję badawczą przy współpracy z redakcją dziennika "Puls Biznesu". Wyróżnia się w nim zarówno przedsiębiorstwa, jak i samorządy mające szczególny wpływ na rozwój gospodarczy regionu. To właśnie samorządy poprzez swoje głosy zdecydowały o wyborze zwycięzców plebiscytu w poszczególnych województwach. W trakcie uroczystej gali wyróżniono również po 5 firm z każdego województwa, które stanowią prawdziwe Filary Polskiej Gospodarki.

Filary_1.jpeg Filary_2.jpeg Filary_3.jpeg