Utrudnienia w ruchu drogowym - Tour de Pologne w Gogolinie

6 sierpnia (czwartek) ok. godz. 15.55-16.10 przez teren gminy Gogolin planowany jest przejazd peletonu II etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

Peleton przyjedzie od strony Krapkowic, a trasa wyścigu przez Gogolin przebiegać będzie ul. Krapkowicką, ul. Wyzwolenia, ul. Chopina, ul. Zamkniętą oraz ul. Obrowiecką. Następnie peleton przejeżdża przez Obrowiec w kierunku Zdzieszowic. Od godz. 15.00 na wszystkich skrzyżowaniach będą rozwinięte służby porządkowe (patrole policji, straż miejska, strażacy OSP). Od godz. ok. 15.30 do czasu przejazdu peletonu nastąpi całkowite zamknięcie przez policję ruchu pojazdów na ulicach, którymi będzie przejeżdżał peleton. Pojazdy znajdujące się na trasie przejazdu będą zatrzymywane i kierowane na drogi objazdowe lub parkingi. Poprzeczny ruch pojazdów oraz ruch pieszych zostaną zamknięte ok. 2-3 minuty przed przejazdem peletonu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom wyścigu prosimy mieszkańców o nie parkowanie samochodów w tym dniu w godzinach 15.00-16.00 na ulicach, którymi przebiega trasa peletonu. Oczywiście zachęcamy też wszystkich mieszkańców do dopingowania zawodnikom!

 

TdP_2019_HIGH-RES_PHOTO_Szymon Gruchalski (2).jpeg

Fot. Szymon Gruchalski.