LEKARZE ŚCIGALI SIĘ NA TORZE W KAMIENIU ŚL.

Kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Polski wzięło udział w Grand Prix Polski Lekarzy w kolarstwie szosowym na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

IMG_2998.jpeg

Podczas dwudniowej imprezy odbyły się wyścigi drużynowy i indywidualny ze startu wspólnego. Zawodnicy mieli do przejechania każdego dnia blisko 50 kilometrów (12 pętli). Indywidualnie  zwyciężył Mateusz Jegier przed Tomaszem Szrajberem i Tomaszem Lazikiem.

W jeździe drużynowej triumfowała ekipa pod nazwą Prezes Jedzie w składzie Tomasz Kremer, Krzysztof Matras i Radosław Operacz. Na drugim miejscu sklasyfikowano zespół Cyklofan: Sebastian Cebula, Tomasz Lazik, Antoni Pietrukaniec a podium uzupełniła drużyna Les Triplettes de Belleville w składzie: Dominik Bargieł, Wojciech Jurasz i Tomasz Śpiewak.

Oprócz wyścigów kolarskich rozegrano także wyścigi dzieci i młodzieży w ramach "Gminnej Rekreacyjnej Majówki Rodzinnej" Gminy Gogolin.

Pod tym linkiem https://photos.app.goo.gl/S9r4Bm4HtznTihFt5 znajdziecie Państwo galerię zdjęć wykonanych przez Cykloopole autorstwa Piotra Radonia. Zapraszamy do ich obejrzenia.