Hotel Łucja Kaplica pod wezwaniem św. Jacka Ochotnicza Straż Pożarna Zakrzów PSP NR3 i Świetlica Młodzieżowa Ruiny XIV wiecznego zamku

Technika diamentowa - Patryk Lepich

TechnikaDiamentowaPatrykLepich.png

Oferujemy wiercenie w betonie (i innych materiałach) otworów o średnicy od dwunastu do nawet sześćset milimetrów. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że nasze usługi są chętnie wybierane przez klientów. Korzystamy z cenionych, niezawodnych wiertnic HILTI, które pozwalają nam działać szybko i precyzyjnie.

 Nasze usługi wyceniamy indywidualnie, aby każdy klient ponosił tylko koszty rzeczywiście wykonywanych działań. Wiercenie w betonie realizowane przez naszą firmę często okazuje się więc konkurencyjnie cenowo. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyceny.

Co Oferujemy!

 

Jakość

Naszą mocną stroną jest jakość i solidne wykonanie powierzonych nam zadań, starannie dbamy o każdy szczegół, tak aby w 100% zadowolić naszych klientów.

Terminowość

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższą możliwą jakość wykonanych przez nas prac, w możliwie najszybszym wymiarze czasu.

Profesjonalizm

Od zawsze staramy się dobierać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu tworzymy zgrany i energiczny zespół, który podejmie każde wyzwanie.

 

Patryk Lepich

Telefon: 577925446

Zakrzów  ul.Parkowa 11

47-330 Zdzieszowice

NIP:1990122339

Pogoda
03 sierpnia
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,41 PLN
1 CHF = 4,09 PLN
1 USD = 3,72 PLN