Zmiany w gogolińskim Urzędzie Miejskim

Były zastępca burmistrza, a od 1 stycznia naczelnik nowego Wydziału Analiz i Planowania Strategicznego Krzysztof Długosz podjął decyzję o rozpoczęciu nowej ścieżki zawodowej w sektorze prywatnym.

Wczoraj pożegnali go radni Rady Miejskiej w Gogolinie, a dziś koledzy z gogolińskiego magistratu.

IMG_2352.jpeg

Funkcję pełnioną przez Krzysztofa Długosza przejmie wieloletni zastępca naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Robert Smiatek, który 17 lat związany jest z administracją samorządową, z czego prawie 15 lat przepracował w gogolińskim magistracie. Robert Smiatek jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, Uniwersytetu Opolskiego i Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. Posiada duże doświadczenie z zakresu działalności samorządu gminnego, działalności pożytku publicznego i wolontariatu, finansów publicznych oraz znajomości programów i funduszy unijnych. Wieloletni prezes Stowarzyszenia „Nasz Karłubiec” i wiceprezes Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy w Gogolinie.

Naczelnicy.jpeg

Stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego od 1 lutego obejmie natomiast Patrycja Bugno – od 8 lat inspektor w Urzędzie Miejskim w Gogolinie, absolwentka Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Opolskiej. Od 2 lat członek Rady programowej Stowarzyszenia Kraina Św. Anny; wcześniej specjalista ds. naborów i współpracy w LGD Kraina Świętej Anny.