XV Posiedzenie Gminnej Rady Seniorów

26 września odbyło się kolejne posiedzenie Gminnej Rady Seniorów w Gogolinie, w trakcie którego tradycyjnie podsumowano działalność jej członków, a także zaplanowano terminy dyżurów.

Gminna Rada Seniorów nadal prężnie działa i aktywnie włącza się organizowane przez gogoliński magistrat oraz gminne jednostki organizacyjne wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe.

Wyznaczono też terminy kolejnych dyżurów Gminnej Rady Seniorów w ramach Gminnego Punktu Doradztwa dla Seniorów. Punkt doradztwa to ogólnodostępna platforma, gdzie seniorzy mogą się zgłaszać w sprawie uzyskania kompleksowej pomocy: socjalnej, medycznej, psychologicznej, opiekuńczej itp. Harmonogram spotkań dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gogolinie. Dyżury odbywają się w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gogolinie, pokój nr 7 na parterze. Szczegółowe terminy na plakacie.

W związku z ostatnim posiedzeniem Rady w tej kadencji, Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala podziękował seniorom za owocną współpracę, wspieranie samorządowych inicjatyw oraz aktywne uczestnictwo w życiu społecznym, kulturalnym i sportowym gminy Gogolin. Wraz z podziękowaniami, burmistrz przekazał na ręce wszystkich członków Rady jubileuszowe albumy z dedykacją.

 

GRS.jpeg

 

gros_konsultacje_IV.jpeg