Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

„Aktywni i Pomocni” w Kamionku

Mieszkańcy naszej miejscowości w idei wolontariatu pod przewodnictwem lidera Hiacynta S. i Marka H. – pracowników firmy Górażdże wraz z innymi mieszkańcami naszej miejscowości w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego Grupy Górażdże  „Aktywni i Pomocni”, realizowanym przez Fundację Górażdże – Aktywni w Regionie z siedzibą w Choruli, zrealizowali projekt pod tytułem „Wykonanie prac związanych z poprawą bezpieczeństwa na placu zabaw  w Niepublicznym Przedszkolu „Przedszkole w Ogrodzie” w Kamionku ul. Ogrodowej 3”.

W ramach projektu zostały  wykonane prace związane z zmianą wyglądu placu zabaw w przedszkolu, gdzie prowadzone są zajęcia ruchowe dla najmłodszych. Wykonano wyrównania terenu i wykonano (ułożenia ) powierzchni bezpiecznej pod nowo zakupionym urządzeniem (linarium) na placu zabaw. Wykonano także stół wokół świerku, dla zabawy dla dzieci.  Urządzenie (linarium) zostało już zakupione przez Stowarzyszenie, a teraz w ramach wolontariatu , wykonano pod tym urządzenie powierzchnię bezpieczną. Ma ona na celu zabezpieczyć najmłodszym przedszkolaków przez urazem w skutek upadku.

 

 

Pogoda
04 grudnia
piątek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,48 PLN
1 CHF = 4,14 PLN
1 USD = 3,70 PLN